اگر مدرک تحصیلی شما دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش باشد یا دیپلم نظام قدیم دارید و قصد ادامه تحصیل در رشته های کارشناسی پیوسته انسانی، ریاضی، تجربی، هنر و زبان را داشته باشید باید حتما مدرک پیش دانشگاهی را دریافت کنید، چون لازمه ورود به مقطع کارشناسی پیوسته داشتن مدرک پیش دانشگاهی می باشد. شما برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی باید 24 واحد درسی را که شامل 8 واحد عمومی و 16 واحد اختصاصی می باشد را بگذرانید. شما می توانید مدرک پیش دانشگاهی در پنج رشته ریاضی و فیزیک، علوم تجربی، علوم انسانی، معارف و هنر را دریافت کنید. اگر دیپلم نظام قدیم دارید مدرک پیش دانشگاهی نیز باید مطابق با رشته تحصیلی دیپلم شما باشد ولی اگر دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش دارید باید مدرک پیش دانشگاهی در رشته هنر را دریافت کنید. همچنین اگر شما مدرک دیپلم ندارید زیاد نگران این موضوع نباشید، مدرک نیو میتواند در کمترین زمان ممکن مدرک دیپلم قانونی شما را آماده کند. برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد میکنیم مقاله خرید مدرک دیپلم را مطالعه کنید.

خرید مدرک پیش دانشگاهی با استعلام

امروزه زمان خیلی با ارزش می باشد و افراد سعی می کنند که در کمترین زمان ممکن به هدف خودشان برسد و رفتن به دانشگاه نیز یکی از اهدافی است که اکثر جوانان دارند و به همین علت این اشخاص ترجیح می دهند به جای صرف زمان خود در مدارس برای دریافت مدرک پیش دانشگاهی آن را خریداری کنند و از این طریق در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند. خرید مدرک پیش دانشگاهی معتبر می تواند به شما کمک کند تا سریع تر وارد دانشگاه شوید، مدرکی که خریداری می کنید باید قابلیت استعلام داشته باشد و به صورت فیزیکی و الکترونیکی در سیستم آموزش و پرورش به ثبت رسیده باشد.

مدرک نیو یک موسسه که روابط قوی با سازمان ها و افراد مختلف دارد به همین علت می تواند مدرک پیش دانشگاهی در کمترین زمان ممکن به شما اعطاء کند که قابلیت استعلام داشته باشد و شما بتوانید به راحتی از این مدرک در دانشگاه ها، ارگان های دولتی و خصوصی مختلف استفاده کنید. این مدرک دارای ریز نمرات می باشد و فایل آن در آموزش و پرورش و مدرسه مربوطه نیز وجود دارد، همچنین جزئیات پرونده تحصیلی شما در سیستم آموزش پروش ثبت شده است، به همین علت این مدرک مانند یک مدرک واقعی پیش دانشگاهی قابلیت استناد دارد.

شما از این مدرک برای ثبت نام در دانشگاه های داخلی اعم از دولتی، پیام نور، علمی کاربردی، آزاد و همچنین مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج نیز می توانید استفاده کنید چون این مدرک معتبر می باشد و قابلیت استعلام آنلاین دارد و شما حتی می توانید ریز نمرات خود را نیز دریافت کنید و آن را به سفارتخانه های تحویل دهید. شما می توانید بدون هیچ نگرای و ترسی از این مدرک استفاده کنید چون کاملا معتبر می باشد.

قیمت مدرک پیش دانشگاهی

یکی از نکاتی که اشخاصی که قصد خرید مدرک دارند برایشان مهم می باشد قیمت خرید مدرک است، و این سوال برایشان پپش می آید که قیمت این مدارک چند است؟ و آیا قیمت مدرک پیش دانشگاهی رشته های مختلف با یکدیگر تفاوت دارد؟ باید در جواب شما بگوییم قیمت این مدارک بسیار مناسب می باشد و حتی می توان این گونه ادعا کرد که هزینه خرید مدرک پیش دانشگاهی از هزینه تحصیل در این مقطع کمتر نیز می باشد. البته قیمت مدرک پیش دانشگاهی رشته های مختلف متفاوت می باشد برخی از رشته های قیمت پایین تر دارند، از دیگر مواردی که در قیمت یک مدرک تاثیر گذار است زمان تحویل مدرک می باشد اگر شما یک مدرک را در زمان کمتری بخواهید کمی قیمت آن متفاوت خواهد بود.

شما برای اطلاع از قیمت دقیق مدرک پیش دانشگاهی با قابلیت استعلام، ثبت در سیستم، دارای ریز نمرات و فایل فیزیکی می توانید با مشاوران مدرک نیو تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ها استفاده نمائید.

جهت خرید مدرک و یا دریافت مشاوره ویژه در خصوص خرید مدرک با شماره های زیر تماس بگیرید.

کارشناس اول :  پیغام در واتساپ (+9891212345678) کارشناس دوم :  پیغام در واتساپ (+18702125138)