سوالات متداول خرید مدرک

سوالات متداول خرید مدرک تحصیلی

بله، تمام مدارک ارائه شده توسط مدرک نیو معتبر هستند و از حیث قانونی بودن نیز با توجه به پرونده سازی های انجام شده جای نقصی وجود ندارد و قابلیت استعلام رسمی از مرکز آموزشی را دارند.

اعتبار مدرک نیو در مدارک ارائه شده قبلی هست شما نمونه هایی از مدرکی که میخواهید را مشاهده خواهید کرد و همچنین به هیچ وجه تمامی مبلغ خرید مدرک را در همان ابتدا پرداخت نخواهید کرد بلکه بخش بزرگی از مبلغ پرداختی با تحویل مدرک اتفاق خواهد افتاد و میتوانید بلافاصله بعد از دریافت مدرک استعلام بگیرید و مطمئن شوید که مدرکتان ثبت شده است یا نیست.

بله، از آنجا که مدارک خریداری شده با تشکیل کل اسناد لازم تهیه میشوند و در واقع مدرک ارائه شده به شما حاوی ریز نمرات و اسناد فیزیکی و اسناد الکترونیکی است و به صورت سیستمی ثبت شده است بنابراین هیچ جای نگرانی نیست و همین مدارک خریداری شده را میتوانید به موسسات آموزشی ارائه دهید و به ادامه تحصیل بپردازید.

بله، مدارک ارائه شده هم اعتبار لازم را برای ارائه به ارگان های دولتی و غیردولتی را دارا می باشند و هم از لحاظ قانونی هیچ مشکلی نخواهند داشت بنابراین میتوانید از این مدارک خریداری شده در زرومه هایتان در مصاحبه هایتان و در آزمون های استخدامی تان نام ببرید بدون اینکه نگران این باشید که مشکلی برای جذب و استخدام وجود داشته باشد.

بله ، مدارک ارائه شده با توجه به ثبت الکترونیکی در سیستم ها و دارا بودن پرونده های فیزیکی اعتبار لازم را دارا می باشد و موانع قانونی را نیز رد خواهد کرد بنابراین اگر دانشگاه خارجی مورد تحصیلتان پیگیر قانونی بودن مدرک نیز شود هیچ نتیجه ای به جز صحت و اعتبار مدرک را به دست نخواهد آورد.

بله، مدارک و پرونده های فیزیکی برای مدارک ارائه شده در محل آموزشی تشکیل و نگه داری میشود بدین ترتیب محل آموزشی ارائه دهنده مدرک به شما هر زمان پاسخگوی ابهامات خواهد بود و در قانونی کردن مدرک ارائه شده نقش مثبتی ایفا کرد. بنابراین میتوانید با خیال راحت از مدرک خریداری شده برای کسب درآمد یا ادامه تحصیل یا موارد دیگر استفاده کنید.

تک تک تمامی دروسی که برای دریافت مدرک تحصیلی یک مقطع لازم است در پرونده های تحصیل جو آورده میشود و برای تمامی این موارد نمره قرار داده میشود به صورتی که وضعیت نهایی پرونده به تکمیل ترین شکل ممکن است و برای ارائه این پرونده به نهاد های مختلف دولتی و غیردولتی هیچ منعی وجود نخواهد داشت.

علاوه بر ثبت مدارک تحصیلی خریداری شده به صورت فیزیکی در مرکز آموزشی تمامی مراحل لازم برای ثبت الکترونیکی کردن مدرک تحصیلی انجام میشود تا تحصیل جو در مراحل بعدی به هیچ بن بست قانونی نرسد و بتواند با آرامش خاطر از مدرک خریداری شده سود لازم را ببرد.

شما تصور کنید در یک آزمون استخدامی شرکت کرده اید اما مدرک تحصیلی مورد نظرشان را ندارید در این صورت میتوانید با ارائه مدرک مدرک نیو به سازمان مربوطه استخدام آن سازمان شوید یا تصور کنید در مرحله ای تحصیلتان وقفه ایجاد شده و همین وقفه موجب شده است که از حضور در مقطع بعدی باز بمانید آیا حتما باید درگیر قوانین سخت آموزش پرورش شوید تا بتوانید وارد مقطع بعدی بشوید مسلما خرید مدرک تحصیلی در مقاطع حساسی میتواند یک پرتاب رو به جلو برایتان تلقی شود.

مدارک خریداری شده از طریق روابط موجود از دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد سراسر کشور تهیه میگردند و در تهیه و آماده سازی مدارک تمامی اقدامات لازم انجام میگردد تا مدرک ارائه شده مطابق با قانون باشد و هیچ راهی برای پی بردن به اصل مسئله وجود نداشته باشد.

بله ، در صورت درخواست میتوانیم مدرک با ترجمه رسمی را هم به شما ارائه دهیم تا از طریق آن بتوانید برای ادامه تحصیل یا اشتغال در خارج اقدام کنید.