خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

یکی از مدارج بالای علمی در ایران فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد می باشد این مدرک معادل …

خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد

تعداد زیادی از افراد دوست دارند در مقطع فوق لیسانس تحصیل کرده و درک کارشناسی ارشد را دریافت کنند. اما تحصیل در این مقطع نه تنها به صرف هزینه های بسیار بالایی نیاز دارد بلکه عبور کردن از سد کنکور سراسری با وجود تعداد زیاد شرکت کنندگان و تعداد کم پذیرفته شدگان نیز ضرورت دارد. از طرفی دیگر بعد از اینکه در دانشگاه پذیرفته شدید در صورت تحصیل در یک رشته کارشناسی پیوسته پژوهشی می بایست یک پایان نامه به دانشگاه تحویل دهید که کاری سخت می باشد. همه این موارد باعث شده است تا تحصیل در مقطع فوق لیسانس و دریافت این مدرک برای چنین افرادی یک آرزو باشد.

خرید مدرک لیسانس و خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یکی از روش هایی می باشد که با استفاده از آن می توان این مدرک را با صرف هزینه اندک و در کوتاه ترین زمان دریافت کرد. خرید مدرک فوق لیسانس برای شما شرایط استخدام شدن در یک ارگان دولتی و خصوصی و حتی کار کردن در یک دانشگاه به عنوان استادیار را فراهم می کند.

عوامل موثر بر قیمت مدرک تحصیلی فوق لیسانس

مدرک نیو یکی از موسسه هایی است که مدرک تحصیلی فوق لیسانس را با قیمت مناسب ارائه می دهد. مدرکی که توسط این موسسه ارائه می گردد نه تنها از تاییدیه وزارت علوم تحقیقات و فناوری برخوردار می باشد بلکه دارای قیمت مقرون به صرفه نیز است. به طوری که هزینه آن نسبت به زمان و هزینه ای که باید در دانشگاه های خصوصی برای دریافت مدرک کارشناسی ارشد صرف شود خیلی پایین تر است.

قابل ذکر است که میزان قیمت خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد با توجه به آموزشی و یا پژوهشی بودن مدرک فوق لیسانس یکسان نیست. البته نوع رشته هم قیمت این مدرک را تحت تاثیر قرار می دهد. حداکثر 3 ماه زمان می برد تا مدرک آماده شود که اگر متقاضیان قصد دریافت آن را در زمان کمتری داشته باشند. می بایست هزینه بیشتری را پرداخت نمایند. ولی به هر حال مدرک تحصیلی فوق لیسانس که به شما ارائه می گردد پرونده الکترونیکی و پرونده فیزیکی دارد  و بر روی آن هولوگرام و مهر دانشگاه هم درج شده است.

اهمیت مدرک تحصیلی فوق لیسانس

تمام افرادی که دوست دارند در دانشگاه به عنوان استادیار تدریس کنند داشتن حداقل مدرک کارشناسی ارشد الزامی می باشد. همچنین در صورتی که سن شما اندکی افزایش یافته و قصد شرکت کردن در آزمون استخدامی نهادهای دولتی را دارید می توانید برای خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد اقدام نمایید و جهت شرکت در آزمون دست کم دو سال به سن قانونی خودتان بیفزایید و همچنین در موارد استخدامی بیشتری شرکت کنید. مورد استفاده قرار دادن این مدرک برای ثبت نام در مقطع دکتری دانشگاه های دولتی و خصوصی هم امکان پذیر می باشد.

به علاوه پس از خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد می توانید از آن برای مهاجرت و ادامه تحصیل در کشورهای دیگر استفاده کنید. همه این موارد باعث شده است تا بسیاری از افراد مدرک کارشناسی ارشد را خریداری کرده و از این طریق در زمان و هزینه های خود صرفه جویی کنند. با استفاده از این روش دریافت یک مدرک فوق لیسانس معتبر تنها در عرض چند ماه و با پرداخت هزینه مناسب امکان پذیر است. و دیگر نیازی نیست تا 2 سال از عمر خود برای گذراندن واحدهای درسی زیادی صرف کنید.

سخن پایانی

فوق لیسانس یا کارشناسی ارشد به عنوان یکی از درجه های بالای علمی در کشور به شمار می آید. و دو نوع پیوسته و ناپیوسته دارد. افراد پس از گذراندن تعداد واحد درسی خود می توانند این مدرک را دریافت نماید. اما از آنجایی که دریافت مدرک فوق لیسانس به صرف هزینه های بالایی نیاز دارد. و باید از سد کنکور سراسری ارشد هم عبور کرد. به همین جهت آرزو بسیاری از افراد این است که مدرک کارشناسی ارشد را دریافت کنند.

خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد از موسسه های معتبر مانند مدرک نیو یکی از شیوه هایی می باشد. که با استفاده از آن نه تنها می توانید خیلی سریع یک مدرک معتبر را دریافت کنید. بلکه به  در یک دانشگاه  به عنوان استادیار هم مشغول به کار خواهید شد. ممکن است تعجب کنید اما این شیوه بسیار مناسب می باشد و به شما امکان صرفه جویی در زمان و هزینه ها را می دهد.

جهت خرید مدرک و یا دریافت مشاوره ویژه در خصوص خرید مدرک با شماره های زیر تماس بگیرید.

کارشناس اول :  پیغام در واتساپ (+18702125138)