خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق

اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال یافتن یک کار پردرآمد هستید ولی کاری با پرستیژ اجتماعی بالا پیدا نمی کنید و دیگر توانایی ادامه تحصیل را ندارید پیشنهاد ما خرید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق است. چون این رشته جزء مشاغل با پرستیژ اجتماعی بالا می باشد و بازار کار مناسبی نیز در کشور دارد. اما چرا به جای تحصیل در رشته کارشناسی ارشد مهندسی برق این مدرک را را بخریم؟ مهم ترین علت آن صرفه جویی در وقت شما می باشد، زیرا شما برای تحصیل در مقطع فوق لیسانس مهندسی برق باید در کنکور ارشد برق شرکت کنید و پس از اینکه در این آزمون قبول شدید با ارائه مدرک لیسانس برق می توانید در یکی از دانشگاه های دولتی یا خصوصی ثبت نام نمائید. شما اگر فرد پرمشغله ای باشید امکان قبولی در دانشگاه های دولتی بسیار کم است در نتیجه شما مجبور به تحصیل در یکی از دانشگاه های آزاد یا غیر انتفاعی می شوید، چون این دو دانشگاه خصوصی هستند شما برای تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد مهندسی برق باید شهریه بپردازید که این شهریه با توجه به سال ورودی شما، تعداد واحد های درسی در هر ترم و اینکه دروس عمومی است یا تخصصی تعیین می شود. این شهریه در دانشگاه آزاد برای هر ترم بین 3 میلیون تا 4 میلیون تومان است و اگر شما در یک ترم توانایی پرداخت شهریه را نداشته باشید از دانشگاه اخراج می شوید.
بخش دیگر تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد شامل دروسی می شود که شما باید بگذرانید به طور کلی برای دریافت مدرک فوق لیسانس مهندسی برق شما باید 32 واحد درسی که شامل 24 واحد دروس تئوری، 2 واحد سمینار و 6 واحد آن پایانامه می باشد را بگذرانید. این تعداد واحد را باید حداقل در 2 سال و حداکثر در 3 سال طی کنید، حال شما می توانید با پرداخت مبلغ کمی پول در عرض چند ماه مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق را خریداری کنید. در حالی که مجبور نیستید دروس سخت این رشته پردرآمد را بگذرانید و عمر خود را صرف یادگیری دروسی کنید که در بازار کار هیچ استفاده ای ندارد و شما با یک دوره عملی بیشتر می توانید در این رشته موفق شوید. علاوه بر این هزینه ای که شما برای خرید مدرک فوق لیسانس مهندسی برق می پردازید نسبت به هزینه رفت و آمد، کتاب ها، جزوات و شهریه دانشگاه کمتر می باشد.

مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق معتبر

آیا مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق که خریداری می کنیم معتبر است؟ شاید این سوالی باشد که برای شما عزیزان پیش آید، در جواب این سوال شما باید بگوییم بله این مدرک معتبر است و شما می توانید به راحتی از آن در ارگان های دولتی و خصوصی استفاده کنید چون این مدارک در سیستم دانشگاه مربوطه ثبت شده است و برای شما پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شده که در آن ریز نمرات، اطلاعات پایانامه و اطلاعات شخصی شما ثبت گردید. بر روی مدرک فوق لیسانس مهندسی برق که شما خریداری می کنید مهر و وهولگرام دانشگاه مربوطه موجود است که این نشان قابلیت استناد این مدرک معتبر ارشد می باشد.

فروش مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق

حال که شما با مزایایی خرید مدرک فوق لیسانس مهندسی برق آشنا شدید، زمان آن فرا رسید که به شما یک موسسه معتبر برای خرید مدرک معرفی کنیم. موسسه مدرک نیو با تکیه بر روابط قوی و گسترده خود با افراد و سازمان های مختلف به شما مدرکی ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ثبت شده است. مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برقی که شما از مدرک نیو دریافت می کنید دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی به همراه ریز نمرات می باشد و شما هر زمانی که به دانشگاه مراجعه کنید می توانید اطلاعات پرونده خود را از دانشگاه مربوطه دریافت کنید. همچنین بر روی مدرکی که دریافت می کنید مهر و هولگرام دانشگاه ثبت شده که این نشان اعتبار این مدرک می باشد.

قیمت مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق

قیمت مدرک فوق لیسانس مهندسی برقی که شما خریداری می کنید نسبت به مزایایی که دارد بسیار مناسب می باشد، البته قیمت این مدرک بستگی به موارد مختلف دارد. مثلا این که مدرک کارشناسی ارشد  مهندسی برق که شما خریداری می کنید مربوطه به گرایش مخابرات، کنترل، الکترونیک، قدرت، پزشکی یا مکاترونیک باشد متفاوت است همچنین اینکه این مدرک توسط دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی صادر شده باشد نیز در قیمت مدرک موثر می باشد. شما می توانید برای اطلاع از قیمت دقیق مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق با مشاوران مدرک نیو تماس بگیرید.

مدارک لازم برای خرید مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی برق

شما برای خرید مدرک تحصیلی فوق لیسانس مهندسی برق فقط لازم است که مدرک کارشناسی مهندسی برقی که حداق 2 سال از زمان صدور آن گذشته باشد را به همراه فتوکپی شناسنامه و کارت ملی به مدرک نیو تحویل دهید تا در عرض چند ماه مدرک مهندسی برق خود را دریافت کنید. البته آقایان علاوه بر مدارک فوق باید کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را نیز ارائه دهند. توجه کنید که شما برای دریافت این مدرک به هیچ وجه لازم نیست در هیچ آزمون یا امتحانی شرکت کنید و فقط با تحویل مدارک بالا می توانید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق خود را دریافت کنید. شما اگر مدرک کارشناسی مهندسی برق را ندارید می توانید این مدرک را نیز از مدرک نیو خریداری کنید.

موارد استفاده از مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق

اگر شما علاقه به تدریس در دانشگاه دارید می توانید با استفاده از این مدرک در دانشگاه های سراسر کشور به عنوان استادیار مشغول به کار شوید یا در آزمون های استخدامی که هر سال وزارت کار برگزار می کند شرکت کنید و در یک نهاد دولتی مشغول به کار شوید. همچنین اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارید مدرک کارشناسی ارشد مهندسی برق جزء بهترین رشته ها برای ادامه تحصیل در خارج از کشور می باشد که هر سال تعداد زیادی از دانشگاه های خارجی دانشجویان این را رشته را پذیرش می کنند. البته برای ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی در مقطع دکترا نیز می توانید از این مدرک استفاده کنید.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :