خرید مدرک کاردانی کامپیوتر

آیا شما نیز دارای مهارت های در رشته کامپیوتر هستید اما بخاطر نداشتن مدرک دانشگاهی نمی توانید در آزمون های استخدامی شرکت کنید، ما برای شما یک پیشنهاد آن هم خرید مدرک کاردانی کامپیوتر است. اما شاید این سوال پیش آید چرا به جای تحصیل در مقطع کاردانی، این مدرک را بخریم؟ جواب این سوال کاملا واضح می باشد چون در طی تحصیل در این مقطع هیچ درسی که در بازار کار برای شما مفید باشد تدریس نمی شود و فقط شما دو سال از عمر خود را برای دریافت مدرک فوق دیلم کامیپوتر باید صرف کنید.
شما برای تحصیل در مقطع کاردانی کامپیوتر باید ابتدا در کنکور کاردانی کامپیوتر شرکت کنید و در صورت پذیرفته شدن با ارائه مدرک دیپلم کاردانی در دانشگاه ثبت نام نمائید. البته برای ثبت نام در دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی نیاز به شرکت در آزمون کنکور کاردانی نیست و شما فقط با ارائه مدرک دیپلم کامپیوتر می توانید در این دو دانشگاه که مورد تائید وزارت علوم هستند ثبت نام نمائید.
شما برای دریافت مدرک کاردانی کامپیوتر باید 77 واحد درسی را در طی حداقل 2 سال و حداکثر 3 سال بگذرانید. که اگر در دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی تحصیل کنید باید برای هر ترم تحصیل با توجه به تعداد واحد، دروس که عملی است یا تئوری و سال ورودی شهریه بپردازید که این شهریه به دو بخش متغییر و ثابت تقسیم می شود. به طور کلی شما برای تحصیل در این مقطع به طور میانگین باید بین 4 تا 5 میلیون تومان شهریه بپردازید که البته علاوه بر شهریه شما باید یک سری هزینه برای رفت و آمد، کتاب و جزوات نیز بپردازید. اما شما با خرید مدرک فوق دیپلم کامپیوتر می توانید در عرض چند ماه این مدرک را با قیمت مناسب دریافت کنید بدون اینکه چند سال از عمر خود صرف دریافت مدرک کاردانی کامپیوتر کنید.

فروش مدرک کاردانی کامپیوتر

شاید یکی از نگرانی های شما در مورد این مدرک این باشد که آیا مدرک کاردانی کامپیوتر خریداری می کنید معتبر است و امکان ارائه آن به ارگان های دولتی و خصوصی وجود دارد؟ باید در جواب شما عزیزان بگوییم که این مدرک فوق دیپلم کاردانی کامپیوتر که شما خریداری می کنید کاملا معتبر است چون در سیستم دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما ثبت گردیده است و برای شما پرونده فیزیکی و الکترونیکی که در آن ریز نمرات به همراه اطلاعات شخصی شما مانند نام ف نام خانوادگی و شماره دانشجویی شما است ایجاد می گردد.
شما می توانید برای خرید مدرک کاردانی رشته کامپیوتر که این چنین ویژگی های داشته باشد را می توانید با مدرک نیو تماس بگیرید. مدرک نیو یک موسسه است که در زمینه فروش مدارک دانشگاهی که مورد تائید وزارت علوم است فعالیت می کند این موسسه با استفاده از روابطه قوی و گسترده خود با دانشگاه های کشور به شما مدرکی ارائه می دهد که در سیستم دانشگاه ثبت شده است و دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی می باشد. بر روی مدرکی کاردانی کامپیوتر که شما دریافت می کنید مهر و هولگرام دانشگاه مربوطه موجود است که این نشان اعتبار این مدرک می باشد.

قیمت مدرک فوق دیپلم کامپیوتر

اما قیمت این مدرک معتبر کاردانی کامپیوتر بسیار مناسب می باشد و در مقابل هزینه و عمری که باید صرف کنید تا این مدرک را دریافت کنید بسیار کم است. همچنین شما باخرید این مدرک معتبر دیگه نگران از دست دادن فرصت های شغلی نیستید و به راحتی می توانید یک کار با پرستیژ اجتماعی خوب پیدا کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک کاردانی کامپیوتر می توانید با مشاوران مدرک نیو تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز جهت دریافت مدرک کاردانی کامپیوتر

شما برای دریافت این مدرک نیاز نیست در هیچ آزمون یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه مدرک دیپلم کامپیوتر کاردانش یا فنی و حرفه ای که حداقل دو سال از زمان صدور آن گذشته باشد به همراه فتوکپی شناسنامه و کارت ملی می توانید این مدرک معتبر فوق دیلم کاردانی را دریافت کنید. همچنین آقایان باید کارت معافیت از خدمت خود را نیز بهمشاوران مدرک نیو ارائه دهند، همچنین شما اگر مدرک دیپلم را ندارید می توانید آن را نیز از مدرک نیو خریداری کنید.

موارد استفاده از مدرک فوق دیپلم کامپیوتر

شما از این مدرک برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته کامپیوتر می توانید استفاده کنید، همچنین برای شرکت در آزمون های استخدامی که هر سال توسط وزارت کار برگزار می گردد نیز می توانید شرکت نمائید. برای استخدام در ارگان ها خصوصی نیز می توانید از مدرک کاردانی کامپیوتر خود استفاده کنید. علاوه بر این موارد شما برای مهاجرت به خارج از کشور می توانید استفاده کنید و آن را به سفارت خانه های کشور مورد نظر  تحویل دهید چون این مدرک مورد تائید وزارت علوم است و قابلیت استعلام  از نهاد های مختلف وجود دارد.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :