خرید مدرک لیسانس نقاشی

نقاشی یکی از رشته های هنر است که در سالیان گذشته بسیار محبوب گردید. بسیاری از افراد علاقمند هستند که در زمینه نقاشی در سازمان های دولتی و یا خصوصی مشغول به کار شوند اما به خاطر نداشتن مدرک دانشگاهی با وجود اینکه مهارت دارند نمی توانند مشغول به کار شوند. این افراد زمان کافی برای تحصیل ندارند و نیاز فوری به مدرک نقاشی دارند. توصیه ما به این اشخاص خرید مدرک لیسانس نقاشی است. آن ها با این کار می توانند بدون اینکه در کلاس درس شرکت کنند مدرک تحصیلی مورد تقاضا خود را دریافت نمایند و از مزایای بسیار این مدرک استفاده کنند.
ما در این مقاله قصد داریم نحوه خرید مدرک لیسانس نقاشی از یک موسسه معتبر را توضیح دهیم و بگوییم برای خرید این مدرک چه مراحلی را طی کنید و چه مدارکی را باید ارائه دهید.

بهترین موسسه فروش مدرک تحصیلی

موسسه مدرک نیو با استفاده از کارشناسان کارآزموده و  نیروی کار حرفه ای و ارتباط قوی و گسترده خود با افراد و نهادهای حقوقی مدارک تحصیلی کاملا معتبر ارائه می دهد. شما می توانید مدرک دیپلم، پیش دانشگاهی، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا، پزشکی و پیراپزشکی تمام رشته و گرایش ها را از این موسسه خریداری کنید. روند صدور مدرک در این موسسه کاملا قانونی است به همین علت مورد تائید تمامی سازمان های دولتی و خصوصی است. شما می توانید با خیالی آسوده مدرک کارشناسی رشته نقاشی را از این موسسه خریداری کنید و نگرانی در مورد اصالت آن نداشته باشید.

کاربرد های خرید مدرک لیسانس نقاشی

 مدرک لیسانس نقاشی کاربردهای متفاوتی دارد. اولین کاربرد آن این است که شما با استفاده از این مدرک می توانید برای خود یک آموزشگاه نقاشی راه اندازی کنید. همچنین می توانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید و به عنوان معلم مشغول به کار شوید. همچنین اگر قصد ادامه تحصیل دارید می توانید با استفاده از این مدرک در کنکور ارشد شرکت کنید و به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر ادامه دهید. اگر قصد مهاجرت دارید این رشته هم بازار کار خوبی در خارج از کشور دارد و هم اینکه شما می توانید در بسیاری از کشورها به ادامه تحصیل در رشته نقاشی بپردازید.

قیمت خرید مدرک لیسانس نقاشی

یکی دغدغه های افرادی که قصد خرید مدرک لیسانس نقاشی دارند این است که هزینه خرید این مدارک به چه میزان است. با وجود اینکه این مدرک معتبر و قانونی است و اگر شما بخواهید آن را از طریق تحصیل بدست آورید باید 4 از عمر خود را صرف کنید ولی قیمت آن بسیار مناسب است. به نحوی که شما با خرید آن می توانید هم در زمان و هم در هزینه ها صرفه جویی کنید. قیمت این مدرک براساس رشته، مقطع، دانشگاه صادر کننده مدرک و مدت زمان آماده سازی مشخص می گردد.

خرید مدرک لیسانس نقاشی از دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی

موسسه مدرک نیو، مدارک کارشناسی دو تا از دانشگاه های خصوصی ایرانی را ارائه می دهد. با وجود اینکه برخی از موسسات ادعا می کنند مدرک کارشناسی دانشگاه دولتی نیز به فروش می رسانند ولی تمامی این موسسات مدارک نا معتبر ارائه می دهند. زیرا وزارت علوم به هیچ موسسه ای برای فروش مدرک مجوز نداده است. ولی موسسه مدرک نیو مجوز صدور مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را دارد که به صورت کاملا قانونی توسط بخش اداری دانشگاه صادر می شود. تمام مراحل صدور مدرک زیر نظر کارشناسان این موسسه و به صورت قانونی انجام می شود.
روند صدور مدرک نیز به این صورت است که در گام اول مدارک تحصیلی و شناسایی شما برای دانشگاه ارسال می شود تا شماره دانشجویی برایتان صادر گردد. سپس در گام بعد برایتان یک پرونده فیزیکی تشکیل می شود. اطلاعات این پرونده در سیستم یکپارچه دانشگاه نیز وارد می گردد تا پرونده الکترونیکی نیز تشکیل شود. در مرحله اخر نمرات شما در این پرونده ها وارد می گردد  تا معدل محاسبه گردد و مدرک لیسانس نقاشی شما به صورت قانونی صادر شود. این اطلاعات برای وزارت علوم نیز ارسال می گردد تا تائیدیه این وزارت خانه را نیز دریافت کند.

خرید مدرک لیسانس نقاشی با استعلام و قانونی چه ویژگی هایی دارد؟

مدرک لیسانس نقاشی که امکان استعلام آن وجود داشته باشد و قانونی صادر شده باشد یک سری ویژگی های دارد. یکی از مهمترین ویژگی های این مدارک این است که مهر و هولگرام دانشگاه بر روی آن درج گردیده باشد. دومین ویژگی این است که باید کد ثبت شده در وزارت علوم بر روی آن نوشته شده باشد. این کد نشان می دهد که امکان استعلام مدرکتان وجود دارد. همچنین مدارک قانونی دارای پرونده فیزیکی هستند. این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود و داوطلب می تواند با مراجعه به دانشگاه آن را دریافت نمائید.

نحوه ی سفارش مدرک لیسانس نقاشی به مدرک نیو

برای  سفارش مدرک لیسانس نقاشی باید یا مدرک فوق دیپلم نقاشی داشته باشید که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته باشد یا اینکه مدرک دیپلم یکی از رشته های شاخه نظری، فنی و حرفه ای یا کار و دانش و مدرک پیش دانشگاهی یکی از رشته های تجربی، ریاضی و انسانی را داشته باشید. از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی باید حداقل 4 سال گذشته باشد. پس از ارسال این مدارک باید مقطع، رشته و دانشگاه مورد نظر خود را تعیین کنید. همچنین اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتر این مدارک را در زمان کوتاهی دریافت نمائید. بخشی از این هزینه را باید در زمان سفارش واریز نمائید. مابقی را در زمان دریافت مدرک و اطمینان از قابل استعلام بودن آن پرداخت کنید.

راه های ارتباطی با موسسه مدرک نیو

دو راه برای ارتباط با موسسه مدرک نیو وجود دارد. اولین راه که شما می توانید از طریق آن نمونه مدارک آماده شده را نیز مشاهده کنید کانال تلگرامی فروش مدرک  تحصیلی است. شما می توانید سوالات خود را از پشتیبانان این موسسه بپرسید. دومین راه نیز تماس با کارشناسان این موسسه از طریق شماره های است که در پایین صفحه وجود دارد. این کارشناسان در تمامی ساعات روز آماده پاسخگویی به سوالات شما هستند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :