خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی با استعلام

خیلی از افراد در جامعه وجود دارند که به خاطر علاقه ای که به ورزش دارند در کلاس های ورزشی مختلف شرکت می کنند و مدارک مربوط به آن را دریافت می کنند. ولی زمانی که قصد دارند در مراکز دولتی و خصوصی مشغول به کار شوند از آنها مدرک دانشگاهی خواسته می شود. و این افراد بنا به دلایلی زمان تحصیل در دانشگاه را ندارند در حالی که تمامی مهارت های لازم را دارند. ما به این افراد خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی را پیشنهاد می کنیم. این افراد می توانند به راحتی بدون اینکه حتی در یک کلاس درس شرکت کنند و یکی از 136 واحد درسی رشته علوم ورزشی را پاس کنند مدرک کارشناسی تربیت بدنی را خریداری کنند و از مزایای آن استفاده کنند. برای خرید این مدرک نیاز نیست در هیچ امتحان یا آزمونی شرکت کنید و ظرف مدت یک روز به راحتی می توانید این مدرک را به موسسات معتبر سفارش دهید. ما در این مقاله به شما نحوه سفارش و خرید مدرک کارشناسی را توضیح می دهیم و یک موسسه معتبر در این زمینه را به شما معرفی می کنیم.

دلایل خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی

افراد به دلایل مختلف مدرک کارشناسی علوم ورزشی را خریداری می کنند یکی از مهترین دلایل آن ها برای خرید مدرک ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد است. شما با استفاده از این مدرک می توانید در کنکور شرکت کنید و در گرایش های فیزیولوژی ورزشی، رفتار حرکتی، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، روان شناسی ورزشی و بیومکانیک ورزشی ادامه تحصیل دهید. همچنین امکان ارائه این مدرک به کنسولگری کشورهای مختلف و دریافت ویزای کار و تحصیلی وجود دارد. چون این مدرک کاملا معتبر است و مورد تائید وزارت علوم ایران می باشد.

خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی دانشگاه آزاد

یکی از موسسات ارائه دهنده مدرک کارشناسی علوم ورزشی مدرک نیو است. این موسسه مدرک کارشناسی دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی را به صورت تضمینی ارائه می دهد. شما می توانید به راحتی از این مدرک استفاده کنید چون موسسه مدرک نیو دارای مجوز از وزارت علوم است و با استفاده روابط قوی و گسترده خود مدرکی معتبر و قانونی که امکان استعلام آن وجود دارد را ارائه می دهد. این مدارک به صورت قانونی توسط خود دانشگاه صادر می شود و تنها کاری که موسسه مدرک نیو انجام می دهد این است که مدارک تحصیلی و شخصی شما را برای بخش اداری دانشگاه ارسال می کند.

خرید لیسانس علوم ورزشی دانشگاه غیر انتفاعی

همانطور که در بخش قبل ذکر کردیم شما می توانید مدرک کارشناسی دانشگاه غیرانتفاعی را نیز از مدرک نیو خریداری کنید. در بخش قبل ویژگی های این مدرک را گفتیم و در این بخش قصد داریم روند صدور این مدرک را در این دو دانشگاه توضیح دهیم. برای صدور مدرک در این دانشگاه ها ابتدا  مدرک شما برای دانشگاه ارسال می شود تا پرونده فیزیکی و الکترونیکی برایتان صادر شود. پس از اینکه این پرونده های تشکیل شد و ثبت نام شما کامل گردید. نمرات رشته تربیت بدنی براساس مصوبه وزارت علوم در این پرونده ها وارد می شود تا مدرک تحصیلی شما صادر گردد. در مرحله آخر نیز مدرک کارشناسی تربیت بدنی شما به صورت قانونی صادر می شود.

قیمت خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی

قیمت خرید مدرک کارشناسی تربیت بدنی از موسسه مدرک نیو بسیار مناسب است چون یکی از مهمترین اهداف این موسسه ارائه مدارک تحصیلی معتبر برای تمامی افراد از هر قشر و درآمدی می باشد. این موسسه با توجه به اینکه مدرک تربیت بدنی صادره از کدام دانشگاه می باشد و در چه مدت زمانی مدرکتان آماده می شود قیمت آن را تعیین می کند. چون مدت زمان معمول صدور مدرک توسط این موسسه 2 ماه است ولی برخی افراد بنا به دلایلی نیاز فوری به این مدرک دارند که با پرداخت مبلغ بیشتر می توانند آن را در زمان کوتاهتری دریافت کنند. شما برای دریافت قیمت دقیق مدرک کارشناسی علوم ورزشی باید با کارشناسان موسسه مدرک نیو تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی

رشته تربیت بدنی جزء آن دسته از رشته های تحصیلی می باشد که تمامی فارغ التحصیلان رشته های نظری تجربی، انسانی و ریاضی می توانند در آن ادامه تحصیل دهند. بنابراین شما برای دریافت این مدرک از موسسه مدرک نیو باید حتما مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یکی از این سه رشته را داشته باشید و همچنین از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی شما حداقل 4 سال گذشته باشد. علاوه بر مدرک تحصیلی باید  فتوکپی مدارک شناسایی که شامل فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای اقایان می شود را نیز برای بخش پشتیبانی این موسسه ارسال کنید. همچنین چند قطعه عکس نیز برای ثبت سفارش مدرک تحصیلی نیاز است.

مراحل سفارش خرید مدرک لیسانس علوم ورزشی

مراحل سفارش مدرک لیسانس علوم ورزشی به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک مورد نیاز را برای بخش پشتیبانی موسسه مدرک نیو ارسال کنید تا صحت آن ها بررسی شود. سپس اگر برای دریافت مدرکتان اگر عجله دارید باید اعلام کنید تا کارشناسان این مدرک را در زمان کوتاهی به شما تحویل دهند. و در مرحله آخر باید دانشگاه صادر کننده مدرکتان را تعیین کنید تا قیمت مدرک تحصیلی شما محاسبه گردد. پس از طی این روند در مرحله آخر برای ثبت سفارشتان باید بخشی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و مابقی مبلغ را نیز در زمان دریافت آن باید واریز نمائید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک لیسانس علوم ورزشی

رشته تربیت بدنی جزء آن دسته از رشته های تحصیلی است که شما با استفاده از مدرک آن هم می توانید برای خودتان کار کنید و هم می توانید در ارگان های دولتی و خصوصی با استفاده از مشغول به کار شوید. شما با استفاده از این مدرک می توانید در آموزش و پرورش به عنوان معلم ورزش مشغول به کار شوید. همچنین در وزارت ورزشی و باشگاه های ورزشی نیز امکان اشتغال تان وجود دارد. از دیگر مشاغلی که فارغ التحصیلان تربیت بدنی می توانند در آن مشغول به کار شوند عبارت است از داور مسابقات ورزشی است.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :