خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی

رشته طراحی صنعتی ترکیبی از هنر و نوآوری است که امروزه با توجه به علاقه صنایع به داشتن برند و نشان خاص بازار کار آن رونق گرفته است. برای تحصیل در این رشته باید در کنکور هنر شرکت کنید و در صورت پذیرش در یکی از دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی یا دولتی مشغول به تحصیل شوید. مدت زمان تحصیل در این رشته 4 سال است و در طی این سال ها باید 136 واحد درس را بگذرانید. اما موضوعی که ما می خواهیم به توضیح آن بپردازیم نه معرفی رشته طراحی صنعتی در مقطع ارشد بلکه خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی است. راهی آسان که داوطلبان از طریق آن می توانند مدرک تحصیلی مورد نیاز خود را دریافت نمایند بدون اینکه در کلاس درسی شرکت کنند. ما در این مقاله نگاهی به نحوه تعیین قیمت و سفارش این مدرک می‌ اندازیم. پس اگر قصد خرید این مدرک را دارید با ما همراه باشید.

موسسه فروش مدرک لیسانس طراحی صنعتی

یکی از بهترین موسسات برای خرید مدرک کارشناسی معتبر طراحی صنعتی مدرک نیواست. این موسسه یکی از قدیمی ترین موسسات است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی کارشناسی تمام رشته های و گرایش های فعالیت می کند. این موسسه با به کارگیری نیروی کار با تجربه و کارآزمود مدارکی کاملا معتبر در اختیار داوطلبان قرار می دهد که می توانند از آن در مراکز مختلف استفاده کنند. مدارکی که این موسسه ارائه می دهد مورد تائید وزارت علوم است و کد استعلام نیز دارد.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی

برای دریافت رشته طراحی صنعتی شما باید مدرک دیپلم یکی از شاخه های فنی و حرفه ای، کار و دانش یا نظری را به همراه مدرک پیش دانشگاهی رشته های تجربی،  ریاضی یا انسانی را داشته باشید. از آنجا که مدت تحصیل در این رشته و مقطع 4 سال است باید حتما از زمان صدور مدرک پیش دانشگاهی شما 4 سال گذشته باشد تا بتوانید این مدرک را سفارش دهید. همچنین فتوکپی مدارک شناسایی که شامل شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس می شود نیز لازم است. البته آقایان علاوه بر مدارک فوق باید فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت خود را نیز ارسال کنند.

قیمت خرید مدرک لیسانس طراحی صنعتی چگونه است؟

هدف موسسه مدرک نیو این است که هیچ شخصی به خاطر نداشتن مدرک تحصیلی در حسرت آرزوهای خود نماند به همین علت قیمت مدارک آن بسیار مناسب است. و شما می توانید با پرداخت بسیار مناسبی که در برابر زمان و هزینه ای که صرفه جویی می کنید ناچیز است خریداری کنید. البته قیمت این مدرک با توجه به گرایش طراحی صنعتی که طراحی محصول، طراحی دکوراسیون، طراحی محیطی، طراحی خودرو، طراحی بسته بندی و طراحی اصلاحی باشد متفاوت است. همچنین دانشگاه صادر کننده مدرک و اینکه در چه مدت زمانی آماده شود در قیمت مدرک تاثیر گذار است. شما از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد می توانید با کارشناسان این موسسه تماس بگیرید و قیمت دقیق مدرک تحصیلی مورد نظر خود را بپرسید.

نحوه ی سفارش مدرک لیسانس طراحی صنعتی

مدارک مورد نیاز را باید در گام اول باید ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گیرد. پس از اینکه صحت مدارک تائید گردید در گام بعدی باید از بین 6 گرایش طراحی محصول، طراحی دکوراسیون، طراحی محیطی، طراحی خودرو، طراحی بسته بندی و طراحی اصلاحی یک گرایش انتخاب نمائید. همچنین باید دانشگاه مور نظر خود را تعیین نمائید و اگر نیاز فوری به مدرک دارید اعلام نمائید. پس از طی این مراحل کارشناسان مدرک نیو قیمت مدرک تحصیلی شما را محاسبه می کنند. بخشی از آن را باید در زمان سفارش واریز کنید و مابقی مبلغ را در زمان دریافت مدرک و اطمینان از اینکه امکان استعلام آن وجود دارد باید واریز نمائید.

روند صدور مدرک لیسانس طراحی صنعتی توسط مدرک نیو چگونه است؟

روند صدور مدرک طراحی صنعتی به این نحوه که ابتدا پرونده فیزیکی و الکترونیکی را با استفاده از مدارک شناسایی و سوابق تحصیل تشکیل می دهند. سپس برایتان شماره دانشجویی صادر می گردد. در مرحله بعد باید نمرات وارد این پرونده ها شود تا معدلتان محاسبه گردد. پس از محاسبه معدل مدرک تحصیلی صادر می شود. بر روی مدرک کارشناسی مهر و هولگرام دانشگاه، نام، نام خانوادگی، شماره دانشجویی، مدت زمان تحصیل، شماره ثبت در وزارت علوم و امضاء رئیس دانشگاه وجود دارد. این مدارک یا صادره از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی که هر دو این مدارک معتبر هستند.

اعتبار مدرک لیسانس طراحی صنعتی چگونه تضمین می شود؟

مدرک کارشناسی طراحی صنعتی که دریافت می کنید کاملا معتبر است زیر برای شما در دانشگاه یک پرونده فیزیکی تشکیل می شود. این پرونده در بایگانی دانشگاه وجود و هر زمان که شما به دانشگاه مراجعه کنید می توانید آن را دریافت نمائید. همچنین اطلاعات پرونده شما برای وزارت علوم ارسال شده است و کد ثبت بر روی آن درج گردیده است. این مدرک مهر و هولگرام و امضاء رئیس دانشگاه را نیز دارد. این علائم  همه نشان می دهند که مدرک تحصیلی دریافتی شما معتبر هستند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :