خرید مدرک فوق لیسانس کامیپوتر

خرید مدرک فوق لیسانس کامیپوتر

آیا با نحوه خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر آشنایی دارید؟ آیا تاکنون اقدام به خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر کرده اید؟ کسانی که می خواهند مدرک فوق لیسانس کامپیوتر را دریافت کنند باید حداقل دو سال در این مقطع تحصیل کنند و یک پایان نامه تدوین کنند اما به طور غیر حضوری و با ارائه مدارک شناسایی  می ‌توانند مدارک شغلی دکتری کامپیوتر خود را از یک موسسه معتبر خریداری کنند.

موسسه مدرک نیو با بیش از ۱۰ سال سابقه در زمینه فروش انواع مدارک تحصیلی آماده خدمت رسانی به تمام متقاضیان می باشد. ما در این مقاله سعی داریم در مورد خرید مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم، برای کسب اطلاعات بیشتر تا انتهای مطالب ما را همراهی کنید.

دلیل خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

دلایل زیادی برای خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر وجود دارد که یکی از مهم ترین دلایل خرید این مدرک ادامه تحصیل در مقطع دکترا است. از آنجایی که مدرک خریداری شده شما مورد تایید وزارت علوم قرار می گیرد، شما با خیال راحت می توانید در کنکور ارشد شرکت کنید و در صورت پذیرش در این مقطع در دانشگاه مورد نظر خود ادامه تحصیل دهید، همچنین با استفاده از مدرک تحصیلی خریداری شده خود می توانید ویزای کاری و تحصیلی دریافت کنید.

 

خرید مدرک فوق لیسانس

معرفی موسسه معتبر برای خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

موسسه مدرک نیو یکی از موسسات معتبر در زمینه فروش مدرک تحصیلی است، که سابقه چندین ساله در این زمینه دارد و مدارک معتبر و تضمینی به متقاضیان ارائه خواهد داد. خریداران می توانند با خیال راحت از مدرک خود استفاده کنند زیرا مدارک صادره از موسسه مدرک نیو مورد تایید وزارت علوم است و به طور غیر حضوری صادر خواهد شد.

خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر از دانشگاه غیر انتفاعی و آزاد با استعلام

مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر موسسه مدرک نیو که به شما تحویل می دهد صادره از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی می باشد، که هر دوی دانشگاه ‌ها، از دانشگاه معتبر ایرانی محسوب می ‌شوند و مدارک آن ها مورد تایید وزارت کار علوم خواهد بود. مراحل صادر شدن مدرک به این صورت است که برای داوطلب شماره دانشجویی صادر شده و با استفاده از آن یک پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود. بعد از اینکه پرونده تشکیل شد ریز نمرات دانشجو در پرونده وارد خواهد شد، تا با مصاحبه معدل مدرک به طور قانونی توسط بخش اداری دانشگاه صادر شود.

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس کامپیوتر با توجه به گرایش مورد نظر متقاضی که شامل ۶ گرایش مهندسی نرم افزار، گرایش معماری، گرایش مهندسی الگوریتم ‌ها و محاسبات، گرایش شبکه و رایانش امن، گرایش هوش مصنوعی و رباتیکز، گرایش معماری سیستم های کامپیوتری محاسبه می شود.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت، دانشگاه صادر کننده و مدت زمان صدور مدرک است، زیرا کسانی که سعی دارند مدرک خود را در زمان سریعتر دریافت کنند باید مبلغ بیشتری بپردازند.

نحوه سفارش مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

برای سفارش مدرک فوق لیسانس کامپیوتر از موسسه مدرک نیو در اولین مرحله باید مدرک کارشناسی کامپیوتر که از زمان صدور آن دو سال می گذرد را همراه با فتوکپی شناسنامه، کارت ملی، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان و چند قطعه عکس پرسنلی برای مشاوران موسسه ارسال شود.

بعد از آن باید دانشگاه صادر کننده مدرک مشخص شود. و در میان گرایش ها یک گرایش انتخاب شود، در مرحله سفارش در صورت نیاز فوری به مدرک باید به مشاوران اطلاع داده شود، که باید بخشی از هزینه برای ثبت سفارش واریز و مابقی هزینه در زمان دریافت استعلام مدرک واریز شود.

مدت زمان صدور مدرک فوق لیسانس کامپیوتر

کسانی که می خواهند مدرک کارشناسی ارشد کامپیوتر از دانشگاه دریافت کنند، باید دو سال از عمر خود را برای پاس کردن واحد های گوناگون و تدوین پایان نامه سپری کنند. در حالی که با خرید مدرک در مدت زمان کوتاه مدرک خود را بدون شرکت حتی در یک آزمون دریافت خواهند کرد، البته اگر افراد برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشند مدرک آن ها طی چند هفته آماده می شود.

نتیجه گیری

در این مقاله متوجه شدید که خرید مدرک بهترین گزینه کسانی که قصد ادامه تحصیل دارند، آنان می توانند معتبر ترین مدرک را از موسسه مدرک نیو خریداری کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :