خرید مدرک فوق لیسانس معماری

بسیاری از افراد مدرک کارشناسی معماری دارند و هم اکنون در ارگان دولتی و یا خصوصی مشغول به کار هستند. اما برای ترفیع شغلی خود نیاز به مدرک کارشناسی ارشد دارند ولی زمان لازم برای تحصیل را ندارند. ما به این افراد خرید مدرک فوق لیسانس معماری از یک موسسه معتبر را پیشنهاد می کنیم. برای خرید این مدرک نیازی نیست در آزمون یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه چند مدرک می توانید آن را خریداری نمائید. ما در این مقاله توضیح می دهیم که چگونه یک موسسه معتبر برای خرید مدرک تحصیلی تضمینی پیدا کنید و نحوه صدور مدرک توسط این موسسه به چه صورت است. همچنین چگونگی تعیین قیمت و مراحل سفارش و مدارک لازم برای خرید از این موسسه معتبر را توضیح می دهیم.

موسسه فروش مدرک فوق لیسانس معماری

موسسه مدرک نیو، موسسه ای فروش مدرک تحصیلیاست که در این مقاله قصد داریم آن را به شما معرفی کنیم. شما می توانید مدرک فوق لیسانس معماری خود را که دارای کد استعلام است و مورد تائید وزارت علوم تحقیقات و فناوری است را از این موسسه خریداری کنید. برای خرید مدرک از این موسسه نیازی نیست در هیچ امتحان یا آزمون شرکت کنید. زیرا این موسسه مدارک تحصیلی معتبر و قانونی را به صورت غیر حضوری ارائه می دهد و شما برای دریافت آن فقط باید مدارک تحصیلی خود را ارسال کنید. مدارکی که این موسسه ارائه می دهد مورد تائید تمام سازمان ها در داخل و خارج از کشور است.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق لیسانس معماری

برای خرید مدرک کارشناسی ارشد معتبر و قانونی مهندسی معماری شما باید حتما مدرک کارشناسی یکی از رشته های عمران، شهرسازی و یا معماری را داشته باشید. همچنین از آنجا که مدت زمان تحصیل در مقطع ارشد دو سال است پس باید حداقل 2 از زمان صدور مدرک کارشناسی شما گذشته باشد. علاوه بر مدرک تحصیلی شما باید مدرک شناسایی نیز داشته باشید. از جمله مدارک شناسایی می توان به فتوکپی کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت و چند قطعه عکس 4*3 اشاره کرد.

قیمت خرید مدرک فوق لیسانس معماری چگونه است؟

رشته معماری در مقطع ارشد دارای 7 گرایش معماری مسکن، معماری پایدار، معماری فضاهای بهداشتی درمانی، معماری فضاهای آموزشی و فرهنگی، معماری فناوری، معماری فنی – گرایش معماری است. که شما داوطلبان عزیز می توانید مدرک ارشد هر یک از این گرایش ها را از مدرک نیو خریداری کنید. البته قیمت آن ها با یکدیگر متفاوت است. همچنین از آنجا که مدرک این موسسه ظرف مدت چند ماه آماده می شود و ممکن است شما نیاز فوری به آن داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری این مدرک را دریافت نمائید. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک مورد نظر خودتان بهتر است با پشتیبانان این موسسه از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد تماس بگیرید.

نحوه ی سفارش مدرک فوق لیسانس معماری

نحوه سفارش مدرک فوق لیسانس معماری به این صورت است که شما باید ابتدا مدارک مورد نیاز را ارسال کنید تا توسط کارشناسان این موسسه مورد بررسی قرار گیرند. پس از تائید صحت مدارک باید از بین گرایش های مسکن، معماری پایدار، معماری فضاهای بهداشتی درمانی، معماری فضاهای آموزشی و فرهنگی، معماری فناوری، معماری فنی – گرایش معماری یک گرایش را انتخاب نمائید. در گام بعدی اگر برای دریافت مدرک خود عجله داشتید باید اعلام نمائید. سپس برای ثبت سفارش بخشی از هزینه را واریز نمائید. مابقی مبلغ را در زمان دریافت مدرکتان و اطمینان از اصل بودن آن باید پرداخت کنید.

روند صدور مدرک فوق لیسانس معماری توسط مدرک نیو چگونه است؟

روند صدور مدرک به این صورت است که ابتدا مدارک شما برای یکی از دو دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی ارسال می شود تا برایتان پرونده فیزیکی تشکیل گردد. سپس برای اینکه برایتان شماره دانشجویی صادر شود اطلاعات وارد سیستم دانشگاه می گردد. تا علاوه بر شماره دانشجویی یک پرونده الکترونیکی نیز برایتان تشکیل گردد. پس از طی این مراحل نمرات دروس مقطع ارشد مهندسی معماری در پرونده الکترونیکی شما درج می شود. و در مرحله آخر مدرک ارشد شما که تمام اطلاعات شخصی تان بر روی آن درج گردیده است صادر می شود.

اعتبار مدرک فوق لیسانس معماری چگونه تضمین می شود؟

اعتبار مدرکتان توسط موسسه مدرک نیو تضمین می شود. به این صورت که شما نیازی نیست قسط دوم را پرداخت کنید تا زمانی که استعلام مدرک خود را از وزارت علوم بگیرید. همچنین در دانشگاه برایتان پرونده فیزیکی تشکیل شده است که می توانید آن را دریافت نمائید. بر روی مدرک فوق لیسانس که دریافت نمودید نیز مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد که نشان از اصل و معتبر بودن مدرک است. شما عزیزان می توانید همچنین نمونه مدارک صادر شده توسط مدرک نیو را درکانال تلگرامی فروش مدرک این موسسه ببینید تا از صحت و درستی این مدارک مطمئن شوید.

کاربرد خرید مدرک فوق لیسانس معماری

مدرک ارشد معماری کاربردهای مختلفی دارد. به عنوان مثال شما می توانید از آن برای ادامه تحصیل در مقطع دکترا استفاده کنید. یا اینکه اگر در سازمانی مشغول به کار هستید می توانید از آن برای ترفیع شغلی استفاده کنید. یا اگر به تدریس علاقمند هستید می توانید از آن برای استخدام در دانشگاه به عنوان استادیار استفاده نمائید. همچنین افرادی که به مهاجرت علاقمند هستند با استفاده از این مدرک می توانند ویزای کاری یا تحصیلی دریافت کنند. زیرا مهندسی معماری بازار کار خوبی در خارج از کشور دارد.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :