خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری قانونی و معتبر

خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری موضوعی است که ما در این مطلب قصد داریم در مورد آن به شما توضیح دهیم. بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای اینکه زمان خود را صرف تحصیل در یک مقطع خاص کنند با خرید مدرک مورد نظرشان در زمان صرفه جویی کنند. چون با این کار در زمان صرفه جویی می کنند و با سرعت بیشتری به اهداف خود می رسند. اگر شما هم قصد انجام این کار را دارید ما در این مطلب به شما یک موسسه معتبر که دارای مجوز است را معرفی کنیم. موسسه ای که مدارک قانونی و با استعلام ارائه می دهد و شما می توانید با خیالی آسوده از آن برای استخدام، ادامه تحصیل و مهاجرت استفاده کنید.

دلایل خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری

دلایل متعددی برای خرید مدرک فوق دیپلم معتبر پرستاری وجود دارد. به عنوان مثال شخصی قصد مهاجرت به خارج از کشور را دارد اما زمان کافی برای تحصیل در این مقطع را ندارد، این شخص با خرید مدرک در زمان بسیار کوتاهی می تواند آن را دریافت کند و ویزای کاری یا تحصیلی دریافت کند. و یا شخصی می خواهد مدرک لیسانس پرستاری را دریافت کند اما 4 سال زمان برای تحصیل در این مقطع را ندارد و به همین دلیل تصمیم به خرید مدرک تحصیلی می گیرد. او با این کار می تواند در عرض دو سال مدرک لیسانس پرستاری خود را دریافت کند.

خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری دانشگاه آزاد

شما اگر به دنبال خرید مدرک کاردانی پرستاری هستید بهتر است مدرک خود را از مدرک نیو که یک موسسه معتبر و قانونی در زمینه فروش مدارک دانشگاهی است خریداری کنید. این موسسه مجوز خود را از وزارت بهداشت دریافت کرد و مدرک پرستاری دانشگاه آزاد که دارای مهر و هولگرام این دانشگاه است را ارائه می دهد. برای صدور مدرک فوق دیپلم شما در این دانشگاه ابتدا پرونده الکترونیکی و فیزیکی تشکیل می شود. که در آن نام، نام خانوادگی، سوابق تحصیلی و ریز نمرات شما وارد می شود. سپس با استفاده از این نمرات، معدل شما تعیین می شود که این معدل به همراه اطلاعات شخصی‌تان بر روی مدرک کاردانی پرستاری درج می گردد.

خرید فوق دیپلم پرستاری دانشگاه غیر انتفاعی

البته موسسه مدرک نیو، مدرک فوق دیپلم پرستاری دانشگاه غیر انتفاعی نیز ارائه می دهد. روند صدور این مدرک نیز مانند صدور مدرک در دانشگاه آزاد قانونی و به صورت غیر حضوری است. به این صورت که ابتدا اطلاعات شخصی شما برای بخش ادارای این دانشگاه ارسال می شود تا شماره دانشجویی برایتان صادر گردد. سپس با استفاده از همین شماره برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می شود و اطلاعات موجود در این پرونده ها برای وزارت بهداشت ارسال و تائیدیه این وزارت خانه را دریافت می کند. پس از دریافت تائیدیه، مدرک فوق دیپلم شما که دارای مهر، هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی، شماره ثبت، معدل و اطلاعات شخصی می شود را صادر می گردد.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم قانونی پرستاری که از مدرک نیو خریداری می کنید بسیار مناسب است. حتی می توان ادعا کرد در برابر هزینه های که برای تحصیل در این مقطع باید بپردازید بسیار ناچیز است چون هدف این موسسه این که تمام افراد از هر قشری بتوانند مدارک تحصیلی معتبر دریافت کنند و به اهداف خود برسند. شما برای دریافت قیمت مدرک تحصیلی کاردانی پرستاری می توانید از طریق پنل زیر با مشاوران این موسسه ارتباط برقرار کنید. چون قیمت این مدرک با توجه به مولفه های مانند اینکه صادره از کدام دانشگاه است و یا چه گرایشی از پرستاری می باشد متفاوت است.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری

برای سفارش مدرک کاردانی پرستاری در قدم اول باید مدارک مورد نیاز را برای این موسسه ارسال کنید. تا پس از بررسی سفارش شما ثبت گردد. مدارک مورد نیاز برای سفارش مدرک فوق دیپلم پرستاری غیر حضوری به شرح زیر است:
  1. مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی تجربی که از زمان صدور آن حداقل 2 سال گذشته باشد
  2. اسکن تمام صفحات شناسنامه، کارت ملی و عکس
  3. اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان

مراحل سفارش خرید مدرک فوق دیپلم پرستاری

برای سفارش این مدرک تحصیلی در قدم اول باید مدارک مورد نیاز را ارسال کنید. سپس تعیین کنید که می خواهید مدرک شما صادره از دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی باشد. در مرحله بعد اگر برای دریافت مدرک عجله داشتید این موضوع را اعلام کنید. پس از طی این روند کارشناسان این موسسه قیمت مدرک تحصیلی شما را محاسبه و اعلام می کنند. شما باید بخشی از هزینه را به عنوان پیش پرداخت و مابقی را در زمان تحویل واریز کنید. با طی این روند بدون شرکت در هیچ امتحانی به صورت غیر حضوری در عرض کمتر از دو ماه مدرک فوق دیپلم قانونی و معتبرتان را که امکان استعلام آن وجود دارد را دریافت می کنید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک فوق دیپلم پرستاری

رشته پرستاری چه در داخل کشور و چه در خارج کشور بازار کار خوبی دارد. شما با دریافت این مدرک می توانید به راحتی در کلینیک های درمانی، بیمارستان ها، مطب پزشکان، آزمایشگاه ها، خانه سالمندان، دندانپزشکی، مراکز بهداشت و سایر مراکز درمانی مشغول به کار شوید.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :