خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی

نقاشی یکی از هنرهای است که بسیاری از افراد در آن مهارت دارند و علاقمند به آموزش آن به افراد دیگر  هستند اما به خاطر نداشتن دانشگاهی امکان اینکه موسسه آموزشی تاسیس کنند را ندارند. این اشخاص برای تاسیس موسسه آموزشی نیاز به مدرک دانشگاهی دارند ولی زمان کافی برای تحصیل کردن ندارند. ما به این افراد خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی را توصیه می کنیم. با این کار آن ها می توانند در زمان خود صرفه جویی کنند و به هدف خود در زمان کوتاهی برسند. شما می توانید این مدارک را از موسسه مدرک نیو که یک موسسه غیر انتفاعی است خریداری کنید.
مدارکی که این موسسه ارائه می دهد کاملا قانونی هستند و امکان استعلام آن از وزارت علوم وجود دارد. به همین علت شما می توانید از آن در تمامی ارگان های دولتی و خصوصی استفاده کنید. ما در این مقاله قصد داریم روند صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی توسط موسسه مدرک نیو و اینکه قیمت مدرک چگونه محاسبه می شود را توضیح دهیم. همچنین بگوییم که چرا مدارکی که این موسسه ارائه می دهد معتبر و قانونی است. پس اگر قصد خرید مدرک تضمینی و قانونی را دارید با ما همراه باشید.

خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی از دانشگاه ازاد با استعلام

مدارکی که موسسه مدرک نیو ارائه می دهد صادره از دو دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی است. مدارک صادره این دو دانشگاه مورد تائید وزارت علوم است. تمام مراحل صدور مدرک به صورت قانونی توسط بخش اداری دانشگاه و زیر نظر بخش مدیریت دانشگاه انجام می شود. نیازی نیست که شما به دانشگاه مراجعه کنید و یا اینکه در امتحانات شرکت نمائید. تمامی روند صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی در دانشگاه ازاد به صورت غیر حضوری انجام می شود. بر روی مدرک کاردانی نقاشی شما مهر و هولگرام دانشگاه آزاد وجود دارد.

خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی دانشگاه غیر انتفاعی با استعلام

مدرک فوق دیپلم رشته نقاشی صادره از دانشگاه غیر انتفاعی که موسسه مدرک نیو ارائه می دهد دارای کد استعلام است. روند صدور مدرک نیز به این صورت که مدارک شما برای بخش اداری دانشگاه ارسال می شود و پرونده فیزیکی برایتان تشکیل و شماره دانشجویی صادره می شود. سپس یک حساب کاربری در سیستم یکپارچه گلستان برایتان ایجاد می شود که در این حساب اطلاعات شخصی و ریز نمرات دروس رشته نقاشی مقطع کاردانی وارد شده است. سپس معدلتان محاسبه و مدرک کاردانی شما صادر می گردد. روی این مدرک نام، نام خانوادگی، شماره ملی، شماره دانشجویی، نام پدر، مهر و هولگرام دانشگاه، معدل، مدت زمان تحصیل و امضاء رئیس دانشگاه و دانشکده ثبت می شود.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم نقاشی چگونه محاسبه می شود؟

قیمت خرید مدرک معتبر و قانونی فوق دیپلم نقاشی براساس معیارهای مختلفی مانند اینکه صادره از کدام دانشگاه است تعیین می شود. همچنین مدت زمان صدور مدرک نیز در تعیین قیمت مدرک تحصیلی تاثیرگذار است. شما عزیزان برای دریافت قیمت دقیق مدرک می توانید با شماره های که در پایین صفحه وجود دارد از طریق واتساپ با کارشناسان این موسسه ارتباط برقرار کنید. همچنین برای مشاهده نمونه مدارک صادر شده توسط این موسسه به کانال تلگرامی فروش مدرک تحصیلی مدرک نیو مراجعه نمائید.

نحوه ی سفارش مدرک فوق دیپلم نقاشی به موسسه مدرک نیو

شما برای سفارش این مدرک در گام اول باید مدرک دیپلم رشته نقاشی که از زمان صدور آن 2 سال گذشته است را به همراه فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید. سپس رشته، گرایش و دانشگاه مورد نظرتان را تعیین کنید و اگر چناچه برای دریافت مدرک خود عجله دارید در همین مرحله اعلام کنید. سپس هزینه صدور مدرکتان محاسبه می گردد که شما باید آن را در دو قسط واریز کنید. قسط اول را در زمان سفارش مدرک و قسط دوم را بعد از اینکه از امکان استعلام آن مطمئن شدید واریز نمائید.

مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی

مدت زمان صدور مدرک فوق دیپلم نقاشی توسط موسسه مدرک نیو دو ماه است. ولی اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید می توانید آن را در زمدت زمان کوتاه تری دریافت کنید. در این حالت باید مبلغ بیشتری را برای خرید آن بپردازید. خرید مدرک به شما کمک می کند در زمان خود به میزان قابل توجهی صرفه جویی کنید و به اهداف خود برسید.

دلایل اعتبار مدرک فوق دیپلم نقاشی خریداری شده از مدرک نیو

مدرک فوق دیپلم نقاشی به دلایل مختلفی معتبر است ولی مهمترین دلیلی که نشان دهنده اعتبار مدرک است، اینکه اطلاعات تحصیلی شما در وزارت علوم ثبت می گردد و کد ثبت بر روی آن درج می شود. همچنین پرونده ای در زمان ثبت نام شما تشکیل می شود. این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود. داوطلب هر زمانی که به دانشگاه مراجعه کند می تواند مدارک خود را دریافت نمائید. این نشان می دهد که مدرک شما به صورت قانونی توسط خود دانشگاه صادر شده است و امکان استفاده از ن در ارگان های مختلف وجود دارد.

آینده شغلی و بازار کار رشته ی فوق دیپلم نقاشی

افراد به چند دلیل مدرک کاردانی دریافت می کنند مهمترین دلیل اشتغال است. با استفاده از این مدرک در مهدکودک ها به عنوان مربی می توانید مشغول به کار شوید. حتی اموزش و پرورش برای استخدام کاردانی نقاشی را می پذیرد. همچنین اگر قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارید با استفاده از این مدرک می توانید در کنکور ارشد شرکت کنید. برای مهاجرت و دریافت ویزای کاری و تحصیلی نیز امکان اسفاده از مدرک فوق دیپلم نقاشی وجود دارد.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :