خرید مدرک فوق دیپلم معماری با امکان استعلام

امروزه همه‌ای افراد در جامعه به دنبال راهی هستند تا در زمان خود صرفه جویی کنند. یکی از راه های صرفه جویی در زمان خرید مدرک تحصیلی است. شما با این کار می توانید چندین سال زودتر به آرزوهای و اهداف خود برسید. ما در این مطلب قصد داریم به شما نحوه خرید مدرک فوق دیپلم معماری که یکی از رشته های محبوب بین داوطلبان کنکور می باشد را به شما توضیح دهیم. همانطور که می دانید معماری یکی از رشته های برتر مهندسی در ایران است که بازار کار خوبی نیز برای افراد ماهر دارد و بسیاری از افراد با وجود اینکه در این رشته از طریق شرکت در کلاس های فنی و حرفه ای ماهر هستند ولی چون مدرک دانشگاهی ندارند نمی توانند در موسسات دولتی و یا خصوصی مشغول به کار شوند. ما در این مطلب به این افراد توضیح می دهیم که چگونه به صورت غیر حضوری مدرک تحصیلی معتبر کارادانی معماری را دریافت کنند.

دلایل خرید مدرک فوق دیپلم معماری

مهمترین دلیل برای خرید مدرک فوق دیپلم قانونی معماری این است که شما با این کار می توانید در زمان خود صرفه جویی کنید. چون برای تحصیل در این رشته باید ابتدا در کنکور کاردانی شرکت کنید و در صورت پذیرش حداقل 2 سال از عمر و زمان خود را صرف دریافت این مدرک کنید. در حالی که با خرید مدرک معماری در مدت زمانی کوتاهی بدون اینکه حتی در امتحان و یا آزمونی شرکت کنید، به صورت غیر حضوری و با ارائه مدارک شخصی و تحصیلی می توانید یک مدرک معتبر با قابلیت استعلام را دریافت کنید. از دیگر دلایل خرید مدرک می توان به صرفه جویی در هزینه ها اشاره کرد. چون اگر شما در دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی بخواهید تحصیل کنید باید علاوه بر هزینه رفت و آمد، کتاب و جزوات، شهریه ثابت و متغییر را نیز بپردازید. در حالی که با خرید این مدرک می توانید با پرداخت مبلغ ناچیزی آن را به صورت قانونی دریافت نمائید.

خرید مدرک فوق دیپلم معماری دانشگاه آزاد

یکی از دانشگاه های معتبر در ایران که مدرک فوق دیپلم معماری را ارائه می دهد دانشگاه آزاد اسلامی است. شما می توانید از طریق موسسه مدرک نیو که یک موسسه معتبر در زمینه فروش مدارک دانشگاهی می باشد این مدرک را به صورت قانونی دریافت کنید. این موسسه دارای مجوز از وزارت علوم است به همین علت امکان استعلام مدرک دریافتی شما از این موسسه وجود دارد. مدرک کاردانی دانشگاه آزاد که شما از مدرک نیو خریداری می کنید دارای مهر و هولگرام این دانشگاه می باشد و بر روی آن اطلاعات شخصی و معدل شما درج گردید.

خرید فوق دیپلم معماری دانشگاه غیر انتفاعی

شما در زمان سفارش مدرک تحصیلی خود می توانید تعیین کنید که مدرک کاردانی شما صادره از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی باشد. مدارک تحصیلی هر دوی این دانشگاه های مورد تائید وزارت علوم است و شما می توانید از آن برای ادامه تحصیل و یا استخدام در یکی از موسسات دولتی و خصوصی استفاده نمائید. روند صدور مدرک شما در این موسسه کاملا قانونی است و برای شما در ابتدا شماره دانشجویی صادر می شود و با استفاده از آن برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی که شامل اطلاعات شخصی، تحصیلی و ریز نمرات شما می باشد تشکیل می شود. سپس با استفاده از همین اطلاعات مدرک فوق دیپلم معتبر و قانونی کاردانی شما که دارای مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی و شماره ثبت در وزارت علوم است صادر می شود.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم معماری

هدف موسسه مدرک نیو این است که مدارک دانشگاهی برای تمامی اقشار صادر کند تا تمامی اشخاص بتوانند با توجه به علاقه خود مشغول به کار شوند. به همین علت قیمت مدارک دانشگاهی که از این موسسه خریداری می کنید بسیار مناسب است. شما برای دریافت قیمت مدرک فوق دیپلم معماری می توانید با مشاوران مدرک نیو تماس بگیرید. چون قیمت این مدرک با توجه به اینکه صادره دانشگاه ازاد و یا غیر انتفاعی باشد و یا اینکه شما برای دریافت آن عجله داشته باشید متفاوت است.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق دیپلم معماری

صدور مدرک فوق دیپلم معماری غیر حضوری است و شما نیاز نیست در هیچ آزمون و یا امتحانی شرکت نمائید تا آن را دریافت کنید. شما عزیزان فقط کافی است یک سری مدارک تحصیلی و شخصی را برای مدرک نیو ارسال کنید تا در عرض کمتر از دو ماه مدرک تحصیلی شما به صورت کاملا قانونی و معتبر صادر گردد. مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک کاردانی معتبر عبارتند از:
  1. مدرک دیپلم فنی و حرفه ای یا کار و دانش رشته معماری که از زمان صدور آن دو سال گذشته باشد.
  2. اسکن کارت ملی، تمام صفحات شناسنامه و عکس پرسنلی 4*3
  3. اقایان ارائه اسکن کارت پایان خدمت

مراحل سفارش خرید مدرک فوق دیپلم معماری

برای سفارش مدرک کاردانی با استعلام کاردانی در مرحله اول شما باید مدارک مورد نیاز را ارسال کنید تا کارشناسان این موسسه آن را بررسی نمایند و در صورت کامل بودن آن را تائید کنند. در مرحله بعد اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید به کارشناسان این موضوع را اعلام کنید تا در هزینه نهایی مدرک آن را احتساب کنند. همچنین باید شما مشخص کنید که مدرک تحصیلی‌تان صادره از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی باشد. پس از اینکه این موارد را تعیین نمودید باید مبلغی را به عنوان بیعانه واریز نمائید و مابقی هزینه را نیز در زمان دریافت مدرک تحصیلی معماری خود پرداخت کنید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک فوق دیپلم معماری

رشته معماری بازار کار خوبی دارد، علاوه بر اینکه شما می توانید از طریق آن در کارشناسی مهندسی معماری ادامه تحصیل بدهید و به خارج از کشور مهاجرت نمائید می توانید در داخل کشور نیز به در موسسات مختلف مشغول به کار شوید. از جمله مشاغلی که می توانید در مشغول به کار گردید عبارتند از:
  • تدریس در مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش
  • استخدام در شهرداری، راه و شهر سازی و موسسات مهندسی
  • استخدام در شرکت های خصوصی ساختمان سازی
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :