خرید مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت

خیاطی یکی از رشته های فنی و حرفه ای است که  بازار بسیار خوبی در ایران دارد و در سالیان گذشته مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان قرار گرفته است. برخی از افراد نیز از گذشته خیاطی را در کارگاه های مختلف اموختند و حال که قصد دارند برای خود مزون یا تولیدی لباس بزنند از آن ها مدرک دانشگاه خواسته می شود. و این اشخاص به خاطر نداشتن وقت و حوصله امکان ادامه تحصیل در دانشگاه را ندارند. ما برای این افراد یک پیشنهاد ویژه داریم آن هم خرید مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت از یک موسسه معتبر است. با این کار اشخاصل می توانند به میزان زیادی در زمان و هزینه خود صرفه جویی کنند و در مدت کوتاهی به اهداف خود برسند.
اگر شما هم قصد خرید این مدرک را دارید ما در این مطلب هر آنچه که لازم است شما در مورد خرید مدرک بدانید را به صورت کامل و دقیق توضیح می دهیم. اگر سوال دیگری داشتید می توانید از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد با کارشناسان ما تماس بگیرید.

معرفی بهترین موسسه برای خرید مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت

شما برای اینکه بتوانید از تمام مزایا مدرک تحصیلی خود استفاده کنید باید در گام اول یک موسسه معتبر برای خرید مدرک بیابید که مدارک تحصیلی معتبر و تضمینی با کد استعلام ارائه می دهد. موسسه ای که دارای مجوز از وزارت علوم باشد و تمام روند صدور مدرک به صورت قانون طی شود. یکی از بهترین موسسات در زمینه فروش مدارک تضمینی مدرک نیو است. این موسسه دارای بیش از یک دهه سابقه در زمینه ارائه مدارک دانشگاهی معتبر و قانونی است. مدارکی که این موسسه ارائه می دهد کاملا تضمین شده و امکان استعلام آن از وزارت علوم وجود دارد.

روند سفارش مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت به مدرک نیو

برای سفارش مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت در گام اول باید مدرک دیپلم خیاطی که از زمان صدور آن 2 سال گذشته است را به همراه فتوکپی شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس برای کارشناسان مدرک نیو ارسال کنید تا این مدراک مورد بررسی قرار گیرند. سپس در گام بعدی باید رشته و گرایش خود که همان طراحی دوخت است را تعیین نمائید. همچنین باید مشخص کنید که دانشگاه صادر کننده مدرکتان چه دانشگاهی باشد. و اگر برای دریافت مدرک خود عجله دارید در همین مرحله به کارشناسان اعلام کنید. پس از طی این مراحل هزینه صدور مدرکتان محاسبه می گردد. که این هزینه را در دو قسط باید واریز نمائید. قسمت اول را در زمان سفارش مدرک و قسط دوم را پس از اینکه مدرک خود را دریافت نمودید و از اعتبار آن مطمئن شدید پرداخت کنید. به همین راحتی بدون شرکت حتی در یک امتحان مدرک تحصیلی خود را سفارش دهید.

مراحل صدور مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت توسط موسسه مدرک نیو

مدرک کاردانی طراحی دوختی که موسسه مدرک نیو ارائه می دهد صادره از دو دانشگاه آزاد اسلامی و غیر انتفاعی است. که هر دو این دانشگاه ها مورد تائید وزارت علوم هستند و شما می توانید از مدارک آن هم در داخل و هم خارج از کشور استفاده کنید. مراحل صدور این مدارک نیز به این صورت است که در گام اول مدارک تان برای بخش ادارای این دانشگاه ارسال می گردد تا پرونده فیزیکی برایتان تشکیل شود. سپس با توجه به این پرونده یک پرونده الکترونیکی که نیز ایجاد می گردد. در این دو پرونده علاوه بر اطلاعات شخصی، ریز نمراتتان نیز وارد می شود تا معدلتان محاسبه گردد. در مرحله آخر نیز مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت شما که دارای مهر و هولگرام دانشگاه است صادر می گردد.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت

قیمت خرید مدرک کاردانی طراحی دوخت با توجه به چندین مولفه مختلف تعیین می شود. یکی از مهترین مولفه های برای تعیین قیمت رشته و گرایش شما است. دومین مولفه دانشگاه صادره کننده مدرک می باشد. و آخرین مولفه زمان صدور مدرک است. براساس روال معمولا مدرک طراحی دوخت ظرف مدت 2 تا 3 ماه آماده می شود ولی اگر شما برای دریافت مدرک خود عجله داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتری این مدرک را ظرف مدت کوتاه تری دریافت نمائید. اما نکته ای که باید به آن حتما توجه کنید این است که در هر صورت قیمت مدرکی که خریداری می کنید از هزینه که برای دریافت این مدرک از دانشگاه باید صرف کنید کمتر است. همچنین در این حالت شما در زمان خود نیز به میزان قابل توجهی صرفه جویی می کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت با کارشناسان موسسه مدرک نیو تماس بگیرید.

دلایل خرید مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت

افراد به چند دلیل مدرک کاردانی طراحی دوخت را خریداری می کنند. یکی از مهترین دلایل برای خرید مدرک اشتغال است. شما با استفاده از این مدرک هم می توانید مجوز تاسیس مزون و آموزشگاه را دریافت کنید و هم استخدام آموزش و پروش شوید. همچنین امکان ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته های مرتبط با خیاطی را دارید. زیرا این مدرک مورد تائید وزارت علوم است. اگر قصد مهاجرت نیز دارید امکان دریافت ویزای کاری و ویزای تحصیلی با این مدرک تحصیلی وجود دارد، زیرا این مدرک به صورت کاملا قانونی صادر شده است.

دلایل اعتبار مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت

مدرک فوق دیپلم طراحی دوخت به چند دلیل معتبر است. اولین دلیل اینکه بر روی مدرکتان شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد که این نشان می دهد که امکان استعلام مدرکتان وجود دارد. دومین دلیل که نشان می دهد مدرکتان معتبر این است که پرونده فیزیکی برایتان تشکیل می شود و این پرونده در بخش بایگانی دانشگاه نگهداری می شود. همچنین مهر و هولگرام به همراه امضاء رئیس دانشگاه نیز بر روی مدرکتان ثبت می گردد که این نشان از اعتبار و قانونی بودن مدرک تحصیلی شما است.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :