خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری

حسابداری جزء ان دسته از رشته های تحصیلی است که در تمام مقاطع زندگی ما وجود دارد و انسان هر روزه برای انجام کارهای خود به آن نیاز دارند. امروزه اکثر فارغ التحصیلان این رشته تحصیلی در نهادهای دولتی و خصوصی مشغول به کار می شوند و تعداد کمی از این افراد قادر به یافتن کار نمی شوند. برای دریافت مدرک کاردانی حسابداری شما باید 76 واحد درسی را که شامل دروس عمومی، تخصصی و عملی می شود را حداقل در طی دو سال بگذرانید. در دانشگاه آزاد، غیر انتفاعی، دولتی و علمی و کاربردی امکان تحصیل در این مقطع وجود دارد. و با وجود اینکه قبولی در این رشته تحصیلی راحت است ولی برخی از افراد به خاطر مشکلات و نداشتن زمان کافی نمی توانند در این رشته تحصیل کنند. اگر شما هم جزء این دسته از افراد هستید ما برای شما یک پیشنهاد ویژه داریم آن هم خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری از یک موسسه معتبر فروش مدرک است.

موسسه فروش مدرک فوق دیپلم حسابداری

برای فروش مدرک کاردارنی حسابداری موسسه های مختلفی در سراسر ایران وجود دارند ولی نکته ای که وجود دارد این است که برخی از این موسسه ها هیچ گونه مجوزی ندارند و مدرکی که ارائه می دهند نا معتبر است. ولی برخی از موسسات نیز مانند موسسه مدرک نیو دارای مجوز از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری است و مدرکی که ارائه می دهد کاملا قانونی و معتبر است. این موسسه با استفاده از نیروی کار خبره و باتجربه مدارکی کاملا تضمینی به داوطلبان ارائه می دهد. مدارکی که امکان استعلام آن وجود دارد و افراد می توانند با خیالی آسوده از آن در هر شرکت خصوصی و یا دولتی استفاده کنند و هیچ نگرانی در مورد اعتبار آن نداشته باشند.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری با استعلام

رشته حسابداری جزء آن دسته از رشته های دانشگاهی است که امکان تحصیل در آن برای فارغ التحصیلان انسانی، تجربی، ریاضی، فنی و حرفه ای و کار و دانش وجود دارد. و شما فقط با ارائه دیپلم یکی از رشته ها می توانید مدرک فوق دیپلم حسابداری خود را دریافت کنید. البته از زمان صدور مدرک شما باید حداقل 2 سال گذشته باشد و علاوه بر این مدرک باید اسکن تمام برگ های شناسنامه، کارت ملی و چند قطعه عکس 4*3 را نیز برای کارشناسان این موسسه ارسال کنید.

قیمت خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری چگونه است؟

چون هدف کارشناسان موسسه مدرک نیو این است که هر فردی در جامعه بتواند به آرزوی خود برسد و به راحتی جذب بازار کار شود، قیمتی برای مدارک تحصیلی خود قرار داده است که تمامی افراد بتوانند آن را بپردازند. قیمت خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری نیز مانند سایر مدارک این موسسه بسیار مناسب است به خصوص که شما با خرید این مدرک می توانید در زمان خود صرفه جویی نمائید و حتی اگر عجله داشته باشید می توانید با پرداخت مبلغ بیشتر این مدرک تحصیلی را در زمان کمتری دریافت نمائید. برای دریافت قیمت دقیق مدرک کاردانی حسابداری فقط کافی است از طریق شماره های که در پایین صفحه وجود دارد با مشاوران مدرک نیو تماس بگیرید.

نحوه ی سفارش مدرک فوق دیپلم حسابداری

نحوه سفارش مدرک فوق دیپلم حسابداری به این صورت است که شما باید مدارک مورد نیاز را برای مشاوران این موسسه ارسال کنید تا آن ها را بررسی کنند. در صورتی که مدارک ارسالی شما مشکلی نداشته باشند باید مبلغی را به عنوان پیش پرداخت واریز کنید و مابقی هرینه خرید مدرک کاردانی حسابداری نیز طی اقساط مشخصی پرداخت نمائید.

روند صدور مدرک فوق دیپلم حسابداری توسط مدرک نیو چگونه است؟

روند صدور مدرک فوق دیپلم حسابداری شما به این صورت است که ابتدا مدارکتان برای دانشگاه آزاد اسلامی یا غیر انتفاعی ارسال می گردد تا برایتان یک شماره دانشجویی اختصاصی صادر گردد. سپس با استفاده از همین شماره دانشجویی برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی که در آن تمامی اطلاعات شخصی و ریز نمرات رشته حسابداری وجود دارد تشکیل می شود. این اطلاعات برای وزارت علوم ارسال می گردد تا توسط این وزارت خانه تائید شود. پس از دریافت تائیدیه مدرک کاردانی حسابداری شما صادر می گردد. بر روی این مدرک مهر، هولگرام، شماره ثبت در وزارت علوم، معدل و اطلاعات شخصی شما وجود دارد.

آیا مدرک فوق دیپلم حسابداری قابلیت استعلام دارد؟

برای اینکه شما بتوانید از مدرک کاردانی حسابداری خود در شرکت های مختلف استفاده کنید باید مدرک دریافتی شما قابلیت استعلام داشته باشد. مدرکی قابل استعلام است که دارای تائیدیه وزارت علوم باشد و تمام مراحل قانونی برای صدور آن طی شده باشد. همانطور که در بخش قبل گفتیم مدرک حسابداری شما قبل از صدور برای وزارت علوم ارسال می گردد و شماره تائیدیه می گیرد. و همچنین در دانشگاه صادر کنند مدرک برایتان پرونده فیزیکی تشکیل می گردد که شما می توانید هر زمان که خواستید به آنجا مراجعه کنید و پرونده خود را دریافت نمائید. این ویژگی ها باعث می شود که شما بتوانید از مدرک خود بدون نگرانی و به صورت تضمینی استفاده نمائید.

کاربرد خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری

هدف از خرید مدرک فوق دیپلم حسابداری این است که شما بتوانید از آن استفاده کنید. حال برخی از افراد این مدرک را خریداری می کنند تا به وسیله آن بتوانند در شرکتی مشغول به کار شوند. و یا برخی از افراد قصد دارند با خرید مدرک کاردانی حسابداری زمانی که طول می کشد تا مدرک کارشناسی این رشته را طی نمائید کوتاه کنند. این افراد می توانند به راحتی در کنکور کارشناسی حسابداری شرکت نمایند. همچنین برای مهاجرت نیز می توانید از مدرک فوق دیپلم حسابداری استفاده نمائید چون امکان استعلام این مدرک دانشگاهی وجود دارد.
همچنین اگر علاقه مند به تحصیل در رشته های فنی مهندسی در مقطع فوق دیپلم هستید پیشنهاد می کنیم مقاله ” خرید مدرک کاردانی کامیپوتر ” را مطالعه کنید.

آینده رشته ی فوق دیپلم حسابداری و مزایا شغلی

به صورت کلی آینده کاری رشته حسابداری بسیار مناسب است و شما با استفاده از این مدرک می توانید در مشاغل زیر مشغول به کار شوید:
در بخش حسابداری بانک ها و موسسات بازرگانی
واحدهای تولیدی و صنعتی
اشتغال به حرفه حسابرسی در موسسات حسابرسی
طرح و اجرای سیستم های مالی در موسسات بازرگانی و صنعتی
مدیریت مالی و حسابرسی در شرکت های بزرگ
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :