خرید مدرک تحصیلی دکتری

خرید مدرک تحصیلی دکترا آزاد دارای مزایایی بسیار زیادی است، این مدرک بالاترین مدرک دانشگاهی جهان می باشد و …

همه ما می دانیم که مدرک دکترا به عنوان بالاترین مدرک دانشگاهی دنیا به شمار می آید. این مدرک را می توان در زیر شاخه های علوم انسانی، علوم طبیعی، علوم پایه، کشاورزی، هنر و فنی و مهندسی دریافت کرد. افراد برای ورود به مقاطع دکترا می بایست در کنکور دکترا شرکت نمایند و در صورتی که در این آزمون حد نصاب را کسب کنند قادر به شرکت در مصاحبه ورودی دانشگاه خواهند بود. بعد از کسب حد نصاب و ارائه مدرک کارشناسی ارشد ثبت نام در مقطع دکترا امکان پذیر می باشد. به علاوه پس از ثبت نام در دانشگاه آزاد پرداخت شهریه برای هر ترم الزامی است. از آنجایی که دریافت مدرک دکترا به صرف زمان و هزینه های بالایی نیاز دارد و همچنین باید یک رساله نوآورانه که نوشتن آن خیلی سخت است را ارائه دهید به همین جهت خرید مدرک دکتری ساده ترین و راحت ترین روش می باشد. کسانی که نمی خواهند زمان زیادی را برای یادگیری دروس دشوار دکترا صرف کنند می توانند برای خرید این مدرک از موسسه نیو اقدام نمایند.


ویژگی های مدرک تحصیلی دکتری موسسه نیو

در صورتی که قصد خرید مدرک دکترا از مدرک نیو را دارید خوب است که با ویژگی های اصلی آن آشنا شوید. این مدرک معتبر می باشد و شما می توانید آن را به راحتی در سازمان های خصوصی و دولتی مورد استفاده قرار دهید. امکان دریافت مدرک تحصیلی دکترا آزاد از مدرک نیو در کمترین زمان وجود دارد و چون این موسسه در دانشگاه آزاد دارای روابط قوی و گسترده ای می باشد بنابراین قادر است مدرکی را به شما تحویل دهد که در سیستم این دانشگاه به ثبت رسیده و برایتان پرونده الکترونیکی و فیزیکی ایجاد گردیده است. به طور کلی باید گفته شود که مدرک دکتری ارائه شده توسط مدرک نیو شامل ریز نمرات و یک رساله پژوهشی می شود. ثبت مهر و هولگرام دانشگاه آزاد بر روی مدرک انجام شده است. به همین دلیل از این مدرک خیلی راحت می توان برای استخدام در دانشگاه های دولتی و خصوصی استفاده کرد. مدرک دکترا نیو دقیقا همانند مدرک دکترا آزاد معتبر و قابل استفاده می باشد.

 

قیمت مدرک تحصیلی دکتری

همه افراد برای تحصیل در مقطع دکترا دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی باید هزینه های بسیار زیادی را پرداخت کنند. افراد علاوه بر تحمل کردن فشار درسی بالا مدام باید در مورد شهریه دانشگاه هم نگران باشند. قیمت خرید مدرک دکتری در مقایسه با هزینه هایی که باید در دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی صرف کنید از نظر اقتصادی بسیار مناسب تر می باشد. به علاوه، این مدرک از کلیه ویژگی های یک مدرک واقعی از قبیل پرونده الکترونیکی، پرونده فیزیکی، ریز نمرات و رساله دکترا برخوردار است. البته باید این نکته را نیز مورد توجه قرار دهید .که قیمت مدرک دکترا هر یک از رشته ها متفاوت می باشد.

در صورتی که رشته دکترا شما جزء شاخه علوم پایه، فنی و مهندسی، هنر و کشاورزی، علوم انسانی و علوم طبیعی محسوب می شود قیمت های گوناگونی دارد. همچنین افرادی که برای دریافت این مدرک خیلی عجله دارند. امکان دارد که قیمت خرید مدرک دکتری متفاوت تر باشد. اگر می خواهید از قیمت دقیق مدرک تحصیلی دکترا دانشگاه آزاد و دانشگاه غیرانتفاعی مطلع شوید بهتر است که با مشاوران مدرک نیو تماس حاصل فرمایید.

 

سخن پایانی

تعداد زیادی از جوانان آرزو دارند که استاد دانشگاه شوند . و خبر خوب این است. که آنها با خرید مدرک دکتری دانشگاه آزاد و غیرانتفاعی نه تنها به این آرزوی خود دست پیدا کرده بلکه عضو هیئت علمی دانشگاه نیز خواهند شد. همچنین می توانند این مدرک را برای مهاجرت به سایر کشورها جهت زندگی و کار مورد استفاده قرار دهند. و با توجه به اینکه این مدرک کاملا معتبر می باشد. به همین جهت ارائه دادن آن به سفارتخانه ها امکان پذیر است. لازم به ذکر است که این مدرک از قابلیت استعلام برخوردار می باشد. و تمام ویژگی های مدرک دکتری معتبر را دارد. به طوری که هیچ گونه فرقی با مدرک دکترا دانشگاه ها که بعد از تحصیل کسب می شود ندارد. افرادی که قبلا در یک سازمان دولتی استخدام شده اند. با خرید مدرک دکترا و ارائه آن قادر به افزایش دادن حقوق خود هستند. با استفاده از این مدرک می توان در آزمون های استخدامی دولتی هم شرکت کرد.

جهت خرید مدرک و یا دریافت مشاوره ویژه در خصوص خرید مدرک با شماره های زیر تماس بگیرید.

کارشناس اول :  پیغام در واتساپ (+18702125138)