خرید مدرک دکتری معدن معتبر و قانونی

یکی از رشته های که در چند سال گذشته نظر بسیاری از فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد را به خود جلب کرده است، دکتری معدن است. این رشته در چند سال گذشته بازار کار آن بسیار رونق یافته است به همین علت بسیاری از افراد علاقمند به تحصیل در مقطع دکتری آن شده اند. ولی با وجود افزایش تعداد علاقمندان، ظرفیت دانشگاه های دولتی و خصوصی مربوط به این رشته افزایش نیافته است. به همین علت قبولی در آن بسیار سخت است و بسیاری از علاقمندان از تحصیل در آن باز مانده اند. اگر شما هم می خواهید این مدرک را دریافت کنید ولی بخاطر مشغله که دارید زمان برای درس خواندن و پذیرش در این رشته را ندارید ما به شما خرید مدرک دکتری معدن از یک موسسه معتبر را پیشنهاد می کنیم.
شما با خرید مدرک دکتری معتبر از یک موسسه معتبر مانند مدرک نیو می توانید در زمان کوتاهی به اهداف خود برسید و از مزیت های فراوان آن استفاده کنید. این موسسه بیش از یک دهه است که در زمینه فروش مدارک تحصیلی معتبر و قانونی با استعلام فعالیت می کند. و تمام کارشناسان این موسسه افرادی با تجربه و کارآزموده هستند که با استفاده از روابط خود با افراد و نهادهای مختلف مدرکی معتبر به داوطلبان ارائه می دهد که امکان استفاده از آن در تمامی نهادهای دولتی و خصوصی وجود دارد. ما در این مقاله برای شما توضیح می دهیم که چرا باید این مدرک را خریداری کنید و نحوه سفارش آن چگونه است. همچنین نحوه محاسبه قیمت و مدارک مورد نیاز برای سفارش آن را توضیح می دهیم.

دلایل خرید مدرک دکتری معدن

بسیاری از افراد برای اینکه در محل کار خود ترفیع بگیرند نیاز به مدرک دکتری دارند، اما نه حوصله ادامه تحصیل را دارند و نه زمان کافی برای رفتن به دانشگاه را دارند. این افراد ترجیح می دهند به جای صرف 5 سال از عمر خود برای دریافت مدرک دکتری معدن آن را خریداری کنند. همچنین گاهی اوقات برای دریافت ویزای کاری کشورهای اروپایی و آمریکایی اگر مدرک دکتری داشته باشید می توانید راحتتر آن را دریافت نمائید. اما اگر شما زمان کافی برای درس خواندن ندارید، می توانید با خرید مدرک دکتری مهندسی معدن از مدرک نیو به راحتی ویزای کاری دریافت کنید.

خرید مدرک دکتری معدن دانشگاه آزاد

شما می توانید مدرک دکتری معدن دانشگاه آزاد را از مدرک نیو خریداری کنید. مدرکی که دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است و در آن اطلاعات شخصی شما به همراه ریز نمرات دکتری معدن وارد شده است. نکته مهمی که در مورد این مدرک وجود دارد این است که شما نیاز نیست رساله دکتری نگارش کنید و از آن دفاع نمائید. همانطور که می دانید نگارش رساله دکتری بسیار مشکل است و زمان بسیاری را را از دانشجویان دکتری می گیرد. شما می توانید به راحتی مدرک دکتری مهندسی معدن را بدون اینکه در آزمون جامع دکتری شرکت کنید و یا رساله دکتری بنویسید دریافت کنید. بر روی مدرک دکتری معدنی که شما از مدرک نیو دریافت می کنید مهر و هولگرام دانشگاه آزاد وجود دارد و تائیدیه وزارت علوم را نیز دارد.

خرید دکتری معدن دانشگاه غیر انتفاعی

دانشگاه غیر انتفاعی دیگر دانشگاه خصوصی ایرانی است که مدرک دکترا مهندسی معدن را ارائه می دهد. شما برای تحصیل در این دانشگاه باید مانند دانشگاه آزاد کنکور دهید و در مصاحبه حضوری شرکت نمائید. اما با خرید آن از موسسه مدرک نیو می توانید به صورت غیر حضوری و بدون شرکت در ازمون یا مصاحبه ای آن را در زمان بسیار کوتاهی دریافت کنید و در زمان و هزینه خود نیز صرفه جویی نمائید. این مدرک دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی در دانشگاه غیر انتفاعی است و بر روی آن مهر و هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی به همراه شماره ثبت در وزارت علوم وجود دارد که این نشان دهنده اعتبار مدرک دریافتی شما می باشد.

قیمت خرید مدرک دکتری معدن

قیمت خرید مدرک دکترا مهندسی معدن به گرایش آن که استخرج، اکتشاف، فرآوری مواد معدنی و یا مکانیک سنگ باشد بستگی دارد. همچنین قیمت مدارک دانشگاه ازاد اسلامی با قیمت مدارک دانشگاه غیر انتفاعی متفاوت است. ولی در حالت کلی چون هدف این موسسه ارائه مدارک تحصیلی به تمامی افراد جامعه از هر طبقه اجتماعی می باشد، قیمت مناسبی دارند. شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت دقیق مدرک خود با مشاوران مدرک نیو از طریق چت آنلاین پایین صفحه ارتباط برقرار کنید و تمام سوالات خود را در مورد نحوه خرید از این مشاوران بپرسید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری معدن

برای اینکه مدرک دکتری مهندسی معدن را خریداری کنید نیاز نیست در آزمون یا امتحانی شرکت کنید و فقط با ارائه مدارکی که در ادامه آنها را نام می بریم می توانید این مدرک معتبر را صورت قانونی خریداری کنید.
  • مدرک فوق لیسانس هر رشته تحصیلی به شرطی که از زمان صدور آن حداقل 5 سال گذشته باشد.
  • فتوکپی تمام صفحات شناسنامه، پشت و رو کارت ملی، چند قطعه عکس
  • فتوکپی کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت برای آقایان

مراحل سفارش خرید مدرک دکتری معدن

مراحل سفارش مدرک دکتری به این صورت است که شما ابتدا مدارک مورد نیاز خود را ارسال می کنید. و پس از اینکه کارشناسان آن را بررسی کردند و صحت آنها را تائید نمودند شما باید تعیین کنید که مدرک دکتری معدن گرایش استخراج، اکتشاف، فرآوری مواد معدنی و یا مکانیک سنگ را می خواهید. همچنین باید مشخص کنید که مدرک شما صادره از دانشگاه آزاد اسلامی یا غیر انتفاعی باشد. پس از اینکه تمامی این موارد را تعیین نمودید، کارشناسان مدرک نیو هزینه ای که برای خرید این مدرک باید بپردازید را محاسبه می کنند و به شما اعلام می کنند. شما نیز باید بخشی از این هزینه را ابتدا برای ثبت سفارش واریز کنید و مابقی را نیز در زمان تحویل مدرک پرداخت کنید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک دکتری معدن

همانطور که در ابتدا مقاله گفتیم این رشته دارای بازار کار بسیار مناسبی است و شما می توانید به راحتی با استفاده از آن در وزارت صنایع، راه و شهرسازی، نیرو، نفت و یا آزمایشگاه های دولتی معادن مشغول به کار شوید. همچنین به عنوان استاد در دانشگاه های دولتی و خصوصی نیز می توانید فعالیت کنید.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :