خرید مدرک کتری حقوق

خرید مدرک دکتری حقوق

آیا میدانید قیمت خرید مدرک دکترای حقوق چقدر است؟ آیا تاکنون اقدام به خرید مدرک دکترای حقوق کرده اید؟ اگر شما نیز جزو کسانی هستید که مدرک کارشناسی ارشد حقوق را دارید اما برای بالا بردن مرتبه و منزلت اجتماعی و یا پیدا کردن کار بهتر احتیاج به مدرک دکترای حقوق دارید، اما زمان کافی برای تحصیل در مقطع دکترا نداشته و به دنبال بهترین روش هستید، که در زمان کوتاهی مدرک را دریافت کنید ما به شما خرید مدرک دکترای حقوق را از موسسه معتبر مدرک نیو پیشنهاد می کنیم.

با استفاده از مدرک خریداری شده، توانایی استفاده از  مزایای مدرک را خواهید داشت، زیرا این مدرک به طور کامل معتبر و دارای تاییدیه وزارت علوم می باشد. همچنین این نکته نیز باید گفته شود که مدرک خریداری شده شما قابلیت استعلام داشته و به طور قانونی صادر می گردد.

کاربرد خرید مدرک تحصیلی دکتری حقوق

کسانی که میخواهند مدرک دکترای حقوق از دانشگاه را دریافت کنند اول باید در کنکور دکتری شرکت کرده و بعد از دریافت حد نصاب نمره در مصاحبه شرکت کرده که به طور معمول به دلیل پذیرش کم دانشگاه ها امکان قبولی در این مرحله پایین است. افرادی که در کنکور و مصاحبه قبول می شوند  باید حدود چهار سال و پنج ماه ۳۶ واحد درسی را پاس کنند و در آزمونهای که هرساله بر پا می‌ شود شرکت کنند. در مرحله پایانی باید یک رساله ارائه دهند که بسیار سخت است. اما افراد می توانند با خرید مدرک تحصیلی دکترای حقوق در کوتاهترین مدت بدون شرکت در آزمون و امتحان مدرک خود را دریافت کنند.

خرید مدرک دکتری حقوق

آنان می توانند با مراجعه به موسسه معتبر مدرک نیو که با سابقه چندین ساله در زمینه فروش مدارک تحصیلاتی فعالیت می کند معتبرترین مدارک خود را خریداری کنند که تاییدیه های لازم را دارد و همچنین با خرید این مدرک می توانند به خارج از کشور مهاجرت کنند.

 

قیمت خرید مدرک تحصیلی دکتری حقوق

 

قیمت خرید مدرک دکترای حقوق به عوامل گوناگونی مانند گرایش های آن مانند حقوق خصوصی، حقوق بین المللی، حقوق عمومی، حقوق جزا و جرم شناسی و زمان آماده سازی بستگی خواهد داشت. خریداران گرامی می توانند برای اطلاع دقیق از قیمت مدرک دکترای حقوق با توجه به گرایش مورد نظر خود با مشاوران موسسه مدرک نیو برای خرید مدرک  ارتباط برقرار کنند.

 

مدارک لازم برای خرید مدرک دکتری حقوق با استعلام

 

برای خرید مدرک دکترای حقوق نیاز به شرکت در هیچ آزمون، مصاحبه و ارائه رساله نمی باشد تنها با ارائه مدارک تحصیلی و شخصی که در ادامه به آنها اشاره شده است می توانید مدرک معتبر دکترای فوق را که قابلیت استعلام دارد خریداری کنید:

اسکن تمام صفحات شناسنامه کارت ملی و عکس پرسنلی

مدرک کارشناسی ارشد حقوق کرد زمان صدور آن حداقل ۵ سال گذشته باشد.

اسکن کارت پایان خدمت و معافیت از خدمت برای آقایان

 

خرید مدرک دکتری حقوق از دانشگاه آزاد

 

در کشور ما تنها توانایی دریافت مدرک دکترای حقوق از دانشگاه آزاد و دولتی برای متقاضیان وجود دارد. موسسه مدرک نیو مدرک دکترای حقوق را از دانشگاه آزاد صادر می کند زیرا طبق قوانین امکان صدور مدرک دکترای حقوق از دانشگاه دولتی وجود نخواهد داشت.

اما مدرک دکترا حقوق که دانشگاه آزاد صادر می شود کاملاً قانونی و معتبر بوده زیرا برای متقاضی در دانشگاه پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل می ‌شود که در پرونده همه اطلاعات شخصی و تحصیلی با دارا بودن ریز نمرات رشته حقوق و اطلاعات رساله موجود میباشد. اطلاعات فوق برای تایید وزارت علوم فرستاده می‌شود به همین دلیل امکان استعلام مدرک وجود دارد.

 

نحوه سفارش خرید دکتری حقوق قانونی

 

برای سفارش مدرک دکترای حقوق در اولین مرحله باید مدارک مورد نیاز برای مشاوران موسسه مدرک ارسال شود تا مورد بررسی قرار گیرد پس از تایید مدارک باید در دومین مرحله مبلغی به عنوان پیش پرداخت واریز شود تا مراحل قانونی صدور مدرک طی شود. هنگامی که مدرک دکترای حقوق با دارا بودن مهر هولگرام دانشگاه آزاد، معادل و اطلاعات شخصی، شماره ثبت در وزارت علوم به شما تحویل داده می شود، می توانید پس از دریافت استعلام، مابقی هزینه را واریز کنید.

 

بازار کار رشته ی حقوق

 

به طور کلی بازار کار رشته حقوق بسیار مناسب می باشد و متقاضیان با دریافت مدرک می توانند به عنوان وکیل فعالیت خود را آغاز کنند. همچنین آنان توانایی عضویت در هیئت علمی دانشگاه را خواهند داشت. کسانی که دکترای حقوق بین الملل را دریافت کرده‌اند می‌توانند در دادگاه های بین المللی به عنوان وکیل ایران از ایران دفاع کنند.

۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :