خرید مدرک دکتری حسابداری به صورت غیر حضوری

مدرک دکتری جزء آن دسته از مدارکی است که هر شخصی چه برای یافتن شغل بهتر و چه برای ارتقای شغلی علاقمند به دریافت آن است. اما مشکلی که وجود دارد این است که اکثر افراد خواهان دریافت این مدرک هستند ولی پذیرش دانشگاه ها در این مقطع بسیار کم است به همین خاطر امکان قبولی در این مقطع بسیار سخت می باشد. و بسیاری از علاقمندان که خواهان دریافت این مدرک هستند نمی توانند آن را دریافت کنند. اگر شما جزء این دسته از افراد هستید پیشنهاد ما به شما خرید مدرک دکتری معتبر است. در این مقاله قصد داریم در مورد خرید مدرک دکتری حسابداری توضیحاتی ارائه دهیم. و برای شما بگوییم که چگونه این مدرک را خریداری کنید.

دلایل خرید مدرک دکتری حسابداری

مهمترین دلیل برای خرید مدرک دکترا حسابداری این است که شما می توانید با خرید این مدرک در زمان خود به میزان بسیار زیادی صرفه جویی کنید. چون شما برای دریافت این مدرک تحصیلی حداقل باید 5 سال از عمر خود را صرف کنید در حالی که با خرید مدرک دکتری از یک موسسه معتبر مانند مدرک نیو می توانید در مدت کوتاهی حداقل 2 ماه آن را دریافت نمائید. همچنین با خرید مدرک دیگر لازم نیست که در کنکور دکتری شرکت کنید و رساله بنویسید.
بنابراین اگر شما می خواهید ارتقاء شغلی بگیرید و یا به خارج از کشور مهاجرت کنید بهتر است این مدرک را خریداری کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید. شما با استفاده از این مدرک به راحتی می توانید ویزای کاری دریافت نمائید و به اکثر کشورهای اروپایی و آمریکایی مهاجرت کنید.

خرید مدرک دکتری حسابداری دانشگاه آزاد

شما از موسسه مدرک نیو هم می توانید مدرک دکتری حسابداری صادره از آزاد و هم غیر انتفاعی را دریافت کنید. مدرک دکتری دانشگاه آزادی که موسسه مدرک نیو ارائه می دهد دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی است و بر روی مدرک دریافتی شما مهر و هولگرام این دانشگاه درج می گردد. همچنین با توجه به ریز نمرات شما که در پرونده های الکترونیکی و فیزیکی‌تان وارد شد، معدلتان بدست آمده و بر روی مدرک دکتری حسابداری شما درج گردیده است. این مدرک چون دارای شماره ثبت می باشد پس مورد تائید وزارت علوم است چون این شماره توسط این وزارت خانه پس از تائید اطلاعات تحصیلی فارغ التحصیلان ارائه می گردد.

خرید دکتری حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی

مدرک دکتری حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی که مدرک نیو ارائه می دهد مانند مدرک دانشگاه آزاد کاملا معتبر است. چون با استفاده از اطلاعات شخصی شما در این دانشگاه برایتان پرونده فیزیکی و الکترونیکی تشکیل شده است و در این پرونده ها تمامی اطلاعات شخصی و سوابق تحصیلی‌تان وارد شده است. به نحوی که شما هر زمان برای استخدام، مهاجرت و یا موارد دیگر نیاز به این اطلاعات داشته باشید می توانید به دانشگاه صادره کنند مدرک مراجعه کنید و پرونده فیزیکی تحصیل خود را دریافت نمائید. بر روی مدرک تحصیلی دکترا حسابداری دانشگاه غیر انتفاعی که شما دریافت می کنید مهر، هولگرام دانشگاه غیر انتفاعی، شماره ثبت، اطلاعات شخصی و معدل‌تان درج گردیده است.

قیمت خرید مدرک دکتری حسابداری

در تعیین قیمت دکتری حسابداری موارد مختلفی بستگی دارد که براساس آن قیمت تعیین می شود. یکی از مهترین عوامل که در تعیین قیمت این مدرک موثر است گرایش درخواستی شما که می تواند مالی، دولتی، منابع انسانی و مدیریت باشد. همچنین اینکه مدرک شما صادره از دانشگاه آزاد و یا غیر انتفاعی باشد نیز در قیمت مدرک تحصیلی شما موثر است. و اخرین مولفه تاثیر گذار در قیمت مدرک تحصیلی زمان آماده سازی آن است، چون برخی از افراد برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله دارند به همین علت با پرداخت مبلغ بیشتر مدرک خود را در زمان کوتاه تری دریافت می کنند. شما عزیزان می توانید برای دریافت قیمت دقیق مدرک دکترا حسابداری خود با مشاوران مدرک نیو تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری حسابداری

مدارک مورد نیاز برای خرید مدرک دکتری معتبر حسابداری به شرح زیر است:
  • مدرک کارشناسی ارشد حسابداری که از زمان صدور آن دو سال گذشته باشد. ( شما اگر مدرک کارشناسی ارشد حسابداری را ندارید می توانید این مدرک را از موسسه مدرک نیو خریداری کنید.)
  • اسکن کارت ملی، تمام صفحات شناسنامه و عکس پرسنلی4*3
  • آقایان علاوه بر مدارک فوق باید اسکن کارت پایان خدمت یا معافیت از خدمت را ارائه دهند.
شما با ارائه این مدارک بدون شرکت در هیچ امتحان و یا آزمونی می توانید مدرک دکترا خود را در مدت زمان کوتاهی دریافت کنید و از مزایای فراوان آن استفاده نمائید.

مراحل سفارش خرید مدرک دکتری حسابداری

برای سفارش مدرک دکتری حسابداری شما در مرحله اول باید مدارک مورد نیاز را برای مشاوران این موسسه ارسال کنید. و پس از بررسی و تائید مدارکتان باید نوع گرایش و دانشگاه صادر کننده مدرک خود را تعیین کنید. در همین مرحله نیز اگر برای دریافت مدرک تحصیلی خود عجله دارید باید اعلام کنید. سپس مشاوران این موسسه با توجه به ویژگی های درخواستی شما، هزینه مدرک دکتری حسابداری را محاسبه و به شما اعلام می کنند. شما باید بخشی را به عنوان پیش پرداخت در زمان سفارش پرداخت کنید و مابقی مبلغ را در زمان دریافت مدرک دکترا خود واریز نمائید.

آینده ی رشته ی و بازار کار مدرک دکتری حسابداری

کمترین نرخ بیکاری در میان مقاطع تحصیلی در ایران، مقطع دکترا دارد. شما با استفاده از این مدرک چون معتبر و قانونی است می توانید در آزمون های استخدامی که هر ساله وزارت کار برگزار می کند شرکت کنید. و یا اینکه به عنوان عضو هئیت علمی در دانشگاه ها مشغول به کار شوید. از جمله مشاغلی که می توانید در آن مشغول به کار شوید می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • حسابدار اداره دولتی
  • کارشناس مالیات
  • مدیریت قسمت مالی
  • مدیر بیمه
  • مسول حسابرسی
  • معلم در مدارس فنی و حرفه ای و کار و دانش
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :