خرید مدرک تحصیلی معتبر در شیراز

بسیاری از افرادی که در شیراز زندگی می کنند به دلایلی نتوانسته اند ادامه تحصیل دهند و یا در رشته ای تحصیل کردند که به آن علاقه ندارند. حال برای استخدام در یک نهاد دولتی و خصوصی به این مدرک نیاز دارند یا قصد ادامه تحصیل در رشته خاصی را دارند ولی زمان برای تحصیل در مقطع مورد نظر خود را ندارند. پیشنهاد ما به این افراد خرید مدرک در شیراز است. تعداد زیادی موسسه در این شهر وجود دارند که مدارک تحصیلی در مقاطع مختلف می فروشند ولی فقط چند موسسه وجود دارند که دارای مجوز برای فروش مدرک هستند. ما در این مقاله یکی از معتبرترین موسسه های فروش مدرک را به شما معرفی می کنیم و هر یک از مدارک تحصیلی را به صورت مختصر به شما معرفی می کنیم.

بهترین موسسه خرید مدرک در شیراز

یکی از بهترین موسسه های فروش مدرک در شیراز موسسه مدرک نیو است. این موسسه دارای مجوز از نهادهای مربوطه است و تمام مدارک تحصیلی معتبر و قابل استعلام را ارائه می دهد. مدارکی که توسط این موسسه ارائه می شود در سیستم مدرسه و دانشگاه ثبت شده است و دارای پرونده الکترونیکی و فیزیکی می باشد. در این پرونده های اطلاعات شخصی و ریز نمرات شما ثبت گردید و اگر زمانی به مدرسه و دانشگاه صادر کنند برای دریافت اطلاعات بروید می توانید این پرونده ها را دریافت کنید.

خرید مدرک دیپلم در شیراز

برای شرکت در کنکور کارشناسی ناپیوسته شما نیاز به مدرک دیپلم دارید. در ایران پنج  نوع مدرک دیپلم ریاضی، انسانی، تجربی، فنی و حرفه ای و کار ودانش وجود دارد که با توجه به رشته تحصیلی شما باید بین 96 تا 112 واحد درسی را در طی سه سال در متوسطه دوم بگذرانید تا این مدرک را دریافت کنید. ولی شما با خرید مدرک دیپلم از موسسه مدرک نیو در شیراز می توانید در عرض کمتر از یک ماه مدرک تحصیلی خود را دریافت کنید.مدرک دیپلمی که از مدرک نیو دریافت می کنید دارای پروونده فیزیکی است و در سیستم مدرسه ثبت گردید و شماره ثبت آن در آموزش و پرورش موجود است. بر روی مدرک دیپلم دریافتی شما مهر و هولگرام آموزش و پرورش وجود دارد. این مدرک کاملا معتبر و تضمین شده است.

خرید مدرک لیسانس در شیراز

از دیگر مدارکی که می توانید از مدرک نیو خریداری کنید مدرک لیسانس است. مدرک لیسانسی که شما از مدرک نیو خریداری می کنید صادره از دانشگاه آزاد یا غیر انتفاعی است. و در سیستم این دانشگاه های اطلاعات شخصی و تحصیلی شما ثبت گردید. و برای شما یک پرونده الکترونیکی و فیزیکی در این دانشگاه ها ایجاده شده است که در آن ریز نمرات شما موجود می باشد. همچنین بر روی مدرک لیسانس دریافتی شما مهر و هولگرام دانشگاه وجود دارد و مورد تائید وزارت علوم است. به همین علت شما می توانید با خیال راحت از آن برای استخدام در مراکز دولتی، خصوصی، مهاجرت به خارج از کشور و یا ادامه تحصیل استفاده کنید. همچنین اگر ساکن اصفهان هستید می توانید مقاله “خرید مدرک در اصفهان” را مطالعه کنید.

خرید مدرک فوق لیسانس در شیراز

مدرک فوق لیسانس یا ارشد یکی دیگر از مدارکی است که از مدرک نیو شما خریداری می کنید. شما برای تحصیل در این مقطع با توجه به رشته تحصیلی باید بین 28 تا 32 واحد درسی را بین 2 تا 3 سال بگذرانید. ولی با خرید مدرک شما می توانید این مدرک تحصیلی را در مدت کوتاهی بدون شرکت در هیچ آزمون و امتحانی دریافت کنید. مدرک کارشناسی ارشدی که شما دریافت می کنید مورد تائید وزارت علوم است و بر روی آن مهر، هولگرام و شماره ثبت در این وزارتخانه وجود دارد. و شما می توانید از آن در هر نهادی استفاده کنید چون قابل استعلام و استناد است.

خرید مدرک دکتری در شیراز

مدرک دکتری بالاتری مدرک تحصیلی در ایران است و پذیرش در این مقطع از تحصیل در آن سختتر می باشد. به همین علت بسیاری از افراد نمی توانند در این مقطع تحصیل کنند. ولی شما با خرید مدرک دکتری در شیراز بدون شرکت در هیچ کنکور و ازمونی این مدرک با ارزش را دریافت کنید و در زمان و هزینه خود صرفه جویی نمائید. مدرک دکترا که شما دریافت می کنید کاملا معتبر است و تمام ویژگی یک مدرک تحصیلی که شامل داشت پرونده الکترونیکی، پرونده فیزیکی، ریز نمرات، مهر، هولگرام و شماره ثبت در وزارت علوم می شود را دارا است.

قیمت خرید مدرک در شیراز

قیمت خرید مدرک تحصیلی از مدرک نیو نسبت به زمان و هزینه ای که شما باید برای دریافت مدرک تحصیلی کنید بسیار ناچیز است. قیمت مدرک در این موسسه به مولفه های مانند مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و زمان آماده سازی مدرک بستگی دارد. به عنوان مثال قیمت مدرک تحصیلی دکترا از دیپلم بیشتر است و یا اگر شما در زمان سریعتری بخواهید مدرک تحصیلی شما آماده شود باید مبلغ بیشتری بپردازید. شما برای دریافت قیمت مدرک تحصیلی مورد نظر خود می توانید با مشاوران این موسسه تماس بگیرید.

نحوه ی سفارش خرید مدرک

برای سفارش خرید مدرک تحصیلی باید با پشتیبانان این موسسه  از طریق شماره تلفن خرید مدرک تحصیلی تماس بگیرید و مدارک مورد نیاز برای صدرو مدرک تحصیلی که شامل اسکن کارت ملی، شناسنامه، کارت پایان خدمت، عکس و مدرک تحصیلی مقطع قبلی می شود را برای آنها ارسال کنید. بعد از تائید مدارک توسط پشتیبانان مدرک تحصیلی آنها را صادر می کنند.
۱
۲
۳
۴
۵
میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای

نظر شما :