خرید مدرک تحصیلی با امکان مهاجرت

خرید مدرک تحصیلی با امکان مهاجرت

از چه راه هایی می توان مدرک تحصیلی خرید؟ آیا خرید مدرک تحصیلی قانونی است؟ با این نوع مدرک تحصیلی می توان مهاجرت کرد؟ موسسات قابل اعتماد فروش مدرک را چگونه تشخیص دهیم؟ این سوالات و  سوال های دیگر به طور حتم  به ذهن کسی که می خواهد از این طریق صاحب مدرک تحصیلی شود خطور می کند و همواره به دنبال راهی برای پاسخ به  سوال های خود است.

ما در اینجا سعی کرده ایم شما را در این بابت راهنمایی کنیم و باید و نباید این کار را برای شما شرح دهیم پس با ما تا پایان این مطلب همراه باشید.

 

چرا مدرک خریداری می کنیم؟

برخی افراد به دلایلی قادر به ادامه تحصیل نیستند. مانند اخراج شدن از مدرسه و یا انصراف دادن از دانشگاه برخی نیز به دلایل مالی دیگر قادر به ادامه تحصیل نیستند.

از طرفی این افراد برای کارهایی چون مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور به مدرک معتبر نیاز دارند. و بنابراین اقدام به خرید مدرک تحصیلی می کنند. در حال حاضر سایت های زیادی اقدام به خرید وفروش مدرک می کنند اما یافتن سایت معتبر بسیار مهم است.

چرا مدرک خریداری می کنیم؟

مزایای خرید مدرک چیست

خرید مدرک می تواند مزایای فراوانی برای کسی که به تهیه  آن احتیاج دارد داشته باشد، در ادامه به چند مورد از این فواید اشاره می کنیم.

 

 • با خرید مدرک تحصیلی می توانید استخدام سازمان ها شوید.
 • گرفتن مجوز کسب و کار آسان تر خواهد شد.
 • خرید مدرک تحصیلی باعث افزایش حقوق و ارتقا سطح کاری و شغلی خواهد شد‌.
 • می توانید روزمه کاری خود را تقویت کنید.
 • با در دست داشتن این مدرک می توانید مهاجرت کنید و علاوه بر این مدرک خریداری شده در دانشگاه خارج از کشور کمتر مورد استعلام قرار می گیرد.
 • با در دست داشتن مدرک تحصیلی می توانید ادامه تحصیل دهید.
 • شان اجتماعی شما نیز بالا خواهد رفت.

 

مزایای خرید مدرک چیست

چگونه به اصل بودن مدرک خریداری شده پی ببریم؟

 

هنگامی که فردی اقدام به خرید مدرک تحصیلی می کند .هزینه زیادی صرف خواهد کرد. پس در نتیجه نیاز دارد که از اصل بودن مدرک اطمینان حاصل کند، راه های فراوانی برای تشخیص وجود دارد که ما در ادامه به مهم ترین آن ها اشاره می کنیم.

 

 1. جنس کاغذی که برای تهیه مدرک تحصیلی از آن استفاده می شود با کاغذ های دیگر بسیار متفاوت و از نوع خاصی است؛ به طوری که از آن تنها برای ارائه مدرک دانشگاهی استفاده می‌شود.
 1. اگر مدرک شما هولوگرام داشته باشد اصل است و در غیر این صورت جعلی است؛ در واقع از این هولوگرام به منظور تایید اصل بودن روی مدارک دانشگاه و موسسات درج خواهد شد.
 2. بر روی مدرک تحصیلی دانشگاه ها مهر برجسته ای وجود دارد که به راحتی قابل لمس و شناسایی است. از این مهر نیز جهت تایید اصل بودن مدرک استفاده می شود.
 1. یکی دیگر از آسان ترین روش های تشخیص مدرک اصلی از جعل آن این است که امضای رئیس دانشگاه روی مدرک را تطبیق دهید تا از اصل بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 

مراحل خرید مدرک تحصیلی چیست؟

به منظور خرید مدرک تحصیلی نیاز به انجام یک سری مراحل ساده دارید که به راحتی قابل انجام است.در ادامه به اصلی ترین این مراحل اشاره خواهیم کرد:

 

 • در مرحله اول برای خرید مدرک تحصیلی  مراکز مربوطه نیاز به احراز هویت شما دارند؛ مدارک احراز هویت شامل موارد زیر است:

نام و نام خانوادگی، نام پدر، کد ملی و شماره شناسنامه، تاریخ تولد، محل صدور شناسنامه و هم چنین سریال  شناسنامه.

 • مرحله دوم برای خرید مدرک ارسال مدرک تحصیلی است که شامل : آخرین مدرک تحصیلی اخذ شده، مقطع تحصیلی درخواستی، رشته درخواستی مد نظر، معدل درخواستی برای درج در مدرک و تاریخ فارغ التحصیلی شما می باشد .

 

 • سومین مرحله برای اخذ  مدرک تحصیلی این است که اسکن شناسنامه و کارت ملی و آخرین مدرن تحصیلی و هم چنین وضعیت خدمت خود به همراه عکس پرسنلی  به مرکز مورد نظر ارسال کنید.

مراحل خرید مدرک تحصیلی چیست؟

نتیجه گیری

همان گونه که مطالعه نمودید خرید مدرک تحصیلی معتبر روش ها و مراحل خاص خود را دارد، همان طور که گفته شد شما می توانید با خرید  مدارک تحصیلی  به راحتی مهاجرت کنید اما نکته ای مهم این است که مدرک را از سایت معتبر خریداری کنید تا هزینه شما در خرید مدرک تحصیلی  به هدر نرود؛ شما می توانید به مراجعه به سایت معتبر مدرک نیو با خیال راحت اقدام به خرید مدرک تحصیلی کنید.

 

 

نظر شما :