آیا خرید مدرک کارشناسی قانونی است

آیا خرید مدرک کارشناسی قانونی است؟

بطور کلی، مدرک تحصیلی یا دانش نامه گواهی میباشد که به دانش آموز و یا دانشجو پس از به پایان رساندن دوره تحصیلی اش اهدا میگردد. برای گرفتن مدرک تحصیلی دیپلم باید دوازده سال درس خواندن را سپری کرد. برای گرفتن مدرک تحصیلی فوق دیپلم دوسال را باید سپری کرد.

برای گرفتن مدرک تحصیلی لیسانس چهار سال درسی  را باید سپری کرد. برای گرفتن مدرک تحصیلی فوق لیسانس دو سال تحصیلی را باید گذراند و برای گرفتن دکتری بطور تقریبی پنج تا هفت سال زمان نیاز است. اگربه هر دلیلی نتوانستید در کلاسهای مربوطه و آزمون های خود شرکت کنید میتوانید با انتخاب راهی آسان مدرک خود را دریافت کنید. با مراجعه به سایت مدرک نیو میتوانید مدرک خود را در رشته تحصیلی مورد علاقه خود و در مقطع مد نظرتان با معدل و ریز نمرات دلخواهتان تنظیم و خریداری نمایید.

آیا خرید مدرک کارشناسی قانونی است؟

سایت مدرک نیو با هدف کمک به عزیزانی که به هر صورت برای ارتقا شغل خود، برای مهاجرت، برای ادامه تحصیل نیازمند مدرک هستند میتواند مدرک تحصیلی معتبر و قابل استعلام را تهیه و در دسترس شما عزیزان قرار دهد. خریداری مدرک کاری بسیار پرریسک میباشد پس اینکه از چه سایتی مدرک تحصیلی خود را خریداری کنید بسیارحائزاهمیت است. اینکه آیا سایت مورد نظرشما قابل اعتماد است؟ آیا مدرکی که میخواهید خریداری کنید معتبر است؟

مدرک نیو یکی از معتبرترین، سایت ها در حیطه فروش  انواع مدارک تحصیلی در مقاطع مختلف میباشد. کلیه مدارک تحصیلی مدرک نیو معتبر بوده و دارای استعلام میباشند. در واقع قصد مدرک نیویی ها از تهیه و فروش در زمینه مدارک تحصیلی کمک به کسانی است که به هر دلیلی نتوانسته اند واحد های تحصیلی خود را به طور کامل به پایان رسانند. و مدرک خود را اخذ نمایند.

خرید مدرک از تمام دانشگاه های پیام نور، آزاد اسلامی، غیر انتفایی ها و علمی کاربردی امکان پذیر است. سیستم ثبت مدرک در سایت مدرک نیو به این صورت خواهد بود:

مدارک شما به صورت کاملا معتبرو با قابلیت استعلام گیری ثبت خواهد شد. این مدارک درپروفایل های رسمی سامانه وزارت علوم و سامانه سجاد ثبت خواهد شد. شما میتوانید با تکیه واعتماد کامل برسایت مدرک نیو تمامی مدارک مورد نیاز خود را در مقاطع فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس و دکتری خریداری نمایید. شما میتوانید برای اطلاع و استعلام مدرک خود را مشاورین متخصص مدرک نیویی ها تماس حاصل فرمایید.

شما در سایت مدرک نیو میتوانید مدرک سیکل، دیپلم، کاردانی یا فوق دیپلم، کارشناسی یا لیسانس، کارشناسی ارشد یا فوق لیسانس و دکتری را با معدل دلخواه خود و رشته انتخابی و مورد علاقه تان خریداری نمایید. در واقع شما میتوانید بعد از ثبت درخواست خود و سپری شدن بیست روز کاری مدرک خود را  دریافت نمایید.

خرید مدرک معتبرو با استعلام چه کاربرد هایی برای ما خواهد داشت؟

با خرید مدرک معتبر و با قابلیت استعلام گیری، میتوانیم جواز کسب خود را اخذ نماییم. با در دست داشتن مدرک معتبرحقوق ما افزایش خواهد یافت. سطح شغلی مان ارتقا خواهد یافت. استخدام ما در انواع شرکت های خصوصی،  موسسات و دستگاه های دولتی به مراتب آسان تر خواهد شد.

آیا خرید مدرک کارشناسی قانونی است؟

سایت مدرک نیو سایتی قابل اعتماد و با اطمینان برای خرید مدرک تحصیلی خواهد بود. شما عزیزان میتوانید با آسودگی خاطر، تمامی مدارک تحصیلی معتبرو قابل استعلام خود را از پیش دانشگاهی تا دکتری خریداری نمایید. با مدرک نیو میتوانید، مدرک کارشناسی خود را با اعتبار و قابلیت استعلام گیری و به همراه فایل فیزیکی و غیره خریداری نمایید.

 

یک نکته بسیار مهم: صادر شدن مدرک در ایران کاری غیر قانونی محسوب میشود. به هیچ وجه فردی که در دانشگاه فعالیت دارد و کارمند آن محسوب میشود، با افرادی که در کشورمان مشغول به فعالیت هستند همکاری ندارد. اینکه شما در قدم اول، برای درخواست ثبت مدرک  خود، به فردی اعتماد کنید. که شماره او ایرانی باشد کاملا اشتباه است.توجه داشته باشید که، تمامی شماره های شخصی افرادی که در ایران به کار فروش مدرک تحصیلی میپردازند با نام، تبعیت بیگانه به ثبت رسیده است. پس در نظر داشته باشید اگر فردی را میشناسید که با شماره شخصی به فروش مدرک تحصیلی می پردازد .کار او کلاهبرداری است. به هیچ وجه، به این افراد، اعتماد نکنید.

چگونه میتوانید مدرک اصلی کارشناسی خود را از مدرک جعلی کارشناسی بازشناسید؟

آسانترین راه، به کمک یک ذره بین، میتوان مدرک اصل را به راحتی ازیک مدرک جعلی شناسایی کرد. در واقع تفاوت در جنس کاغذ، و تفاوت در هولوگرام اصلی با جعلی کاملا گویای این است که مدرک شما اصل است یا جعل.

 

 

نظر شما :